1952(jaro/podzim) - okresní přebor

V tomto roce se SOKOL ZBÝŠOV přejmenoval na BANÍK ZBÝŠOV

PŘÁTELSKÉ ZÁPASY

zápasy výsl. branky
Ořechov - B. Zbýšov 5:2 Moos F.1x, Přinesdomů A. 1x
B. Zbýšov - SNB M. Krumlov 7:0 Nezbeda 2x, Pavlíček 2x, Moos F.1x, Moos M.1x, Zouhar A.1x
B. Zbýšov - M. Blansko 8:0 Moos F.2x,Nezbeda2x,Dvořák Ja.1x, Berg.1x,Zouhar1x,Krejčí 1x
B. Zbýšov - Ivančice 3:1 Moos F.1x, Krejčí Vl. 1x, Nezbeda 1x
B. Zbýšov - KNV Brno 0:0 ---
B. Zbýšov - Liberec 11:2 Krejč 3x, Moos 2x, Svoboda 2x, Berg.2x, Nezbeda 1x, DvořákJ.1x
Pohořelice - B. Zbýšov 5:6 Moos 2x, Krejčí 2x, Nezbeda 2x
B. Zbýšov - Kovo Slatina 13:0 Nezbeda4x,Svoboda3x,Moos2x,Krejčí1x,Dvořák1x,Berg.1x, vl.1x
Nedvědice - B. Zbýšov 3:7 Nezbeda 4x, Krejčí 2x, Moos F.1x
Motorpal Znojmo - B.Zbýšov 2:10 Moos F.6x, Nezbeda 3x, Husák K. 1x
B. Zbýšov - B. Handlová 3:2 Moos 1x, Svoboda 1x, Nezbeda 1x
B. Zbýšov - MEZ Husovice 5:2 Nezbeda 2x, Moos 1x, Svoboda 1x, Berghauer 1x

REPREZENTAČNÍ UTKÁNÍ

ivančicko - rosicko 1:4 branky:?                                                        

MISTROVSKÉ ZÁPASY

zápasy výsl. branky
B. Zbýšov - Říčany 7:0 Krejčí 3x, Svoboda 2x, Pavlíčekm 1x, Dvořák Jar.1x
Ivančice - B. Zbýšov 4:2 Zouhar A.2x
B. Zbýšov - B. Oslavany 7:0 Krejčí 3x,  Svoboda 2x, Moos 1x, Zouhar A.1x
B. Zastávka - B. Zbýšov 4:1 Dvořák Jar. 1x
B. Zbýšov - Sokol Zakřany 9:1 Krejčí 5x, Svoboda 2x, Dvořák Jar.2x
B. Zbýšov - D. Kounice 5:2 Svoboda 3x, Krejčí 1x, Moos F.1x
Říčwny - B. Zbýšov 3:4 Krejčí 2x, Svoboda 1x, Boudný 1x
B. Zbýšov - Ivančice 7:1 Svoboda 2x, Moos F. 2x, Nezbeda 1x, Krejčí 1x, Berghauer 1x
Oslavany - B. Zbýšov 2:4 Moos F.2x, Krejčí 1x, Svoboda 1x
B. Zbýšov - Zastávka 7:1 Krejčí 2x, Nezbeda 2x, Svoboda 1x, Moos F.1x, Berghauer 1x
Zakřany - B. Zbýšov 2:6 Moos 4x, Krejčí 2x

KONEČNÁ TABULKA OKRESNÍHO PŘEBORU

1. B. Zbýšov
2. Ivančice
3. Zastávka
4. Zakřany
5. Říčany
6. Dol. Kounice
7. Oslavany

Poznámka: Baník Zbýšov postoupil z 1.místa (s 20body a skórem 62:21) do bojů o postup do krajského přeboru. 40 mužstev bylo rozděleno do 8 skupin po 5 oddílech. V těchto skupinách se hraje pouze jednokolově. Vítěz jedné dkupiny se střetne z vítězem jiné skupiny a 4 vítězové pak postoupí do kr. mistrovství. Los nám přiřkl tato mužstva: Sokol Únanov, Dopravní podnik Brno, PohořeliceKostice.

ZÁPASY O POSTUP DO KRAJSKÉHO MISTROVSTVÍ

zápasy výsl. branky
Dopravní podnik Brno - B. Zbýšov 0:12 Moos F. 4x, Bergha. 3x, Nezbeda 3x, Svoboda 1x, Krejčí 1x
B. Zbýšov - Pohořelice 3:0 Moos 1x, Svoboda 1x, Patera 1x
Kostice - B. Zbýšov 5:3 Moos F. 1x, Svoboda 1x, Vlastní 1x
B. Zbýšov -  Únanov 3:0k. ---

TABULKA

1. Kostice 20:6 8
2. B. Zbýšov 21:5 6
3. Pohořelice 7:11 2
4. Únanov 5:17 2
5. Dopravní podnik Brno 8:21 2

Poznámka: Do dalších bojů postupují Kostice.

OBJEVILI SE NA SOUPISKÁCH

Tlačbaba Adolf, Čechovský Zdeněk, Špiřík Viktor, Dvořák Josef, Pokorný Miroslav, Moos Miroslav, Přinesdomů Antonín, Zouhar Jaroslav, Zouhar Antonín, Moos František, Berghauer František, Boudný Oldřich, Dvořák Jaroslav, Nezbeda Antonín, Pavlíček Vilém st., Moos Milan, Krejčí Vladimír, Svoboda Josef, Patera Věroslav, Husák Karel, Šauer Miloš, Hájek Miroslav, Gürtler Otto, Melichar, Boudný Oldřich.

banik.zbysov@gmail.com Weblight.cz