68/69 - Oblastní přebor

PŘÁTELSKÉ ZÁPASY

zápasy výsl. branky
Baník Zbýšov - Dukla Brno 4:0 Pavlíček 1x, Gregorovič 1x, Trojan 1x, Jochman 1x
    /střídal Svoboda a Jochman
Baník Zbýšov - Sp.Žďár n.S. 3:2 Šafránek 1x, Moos Miloš 1x, Vaněček 1x
RH Znojmo - Baník Zbýšov 1:1 Fejta 1x
Metra Blansko - Baník Zbýšov 1:3 Pavlíček 2x, Fejta 1x
    /střídal Mikulášek V. Šafránka
Baník Zbýšov - V.Meziříčí 1:0 Gregorovič 1x

ČS. POHÁR

zápas výsl. branky
Sp.Třebíč - Baník Zbýšov 3:1 Pavlíček 1x

MEZIOKRESNÍUTKÁNÍ

zápas výsl. branka
XI Brno-venkov - Česká Lípa 1:1 Jochman 1x
    /mužstvo Brna-venkov bylo složeno z těchto klubů: Kuřimi,
    Ivančic, Šlapanic a Zbýšova (Lakomý, Smrž, Pavlíček,
    Voborný a Jochman)

MISTROVSKÉ ZÁPASY

zápasy výsl. branky
Jiskra Kyjov - Baník Zbýšov 1:1 Jochman 1x
    /branku jsme dostali v 90.min, sudí Rožnovský, 700 diváků
Dukla Vyškov - Baník Zbýšov 2:0 ---
    /rozhodčí Kopečný
Baník Zbýšov - Šlapanice 2:1 Mikulášek 1x, Jochman 1x
    /rozhodčí Rambousek, 1.200 diváků
Mor.Slavia Brno - Baník Zbýšov 1:0 ---
    /střídali Kalvoda a Gregorovič za Pavlíčka a Hořáka,
    rozhodčí Kropáč, 1.200diváků
Baník Zbýšov - Dukla Kroměříš 0:4 ---
    /Pavlíček zahodil za stavu 0:0 pok. kop, sudí Kučera
Fatra Napajedla - Baník Zbýšov 2:1 Gregorovič 1x, Jochman 1x
    /Napajedla měla po tomto utkání zastavené hřiště,
    rozhodčí dr. Šula, 300 diváků
Baník Zbýšov - Gottwaldov-Letná 0:1 ---
    /střídal Vaněček Fejtu, sudí Rybníček, 600 diváků
ČKD Blansko - Baník Zbýšov 1:2 Pavlíček 1x, Gregorovič 1x
    /střídal Moos Lakomého, rozhodčí Rambousek, 500 diváků
Baník Zbýšov - VTJ Veselí n.M. 3:1 Gregorovič 1x, Vaněček 1x, Liška 1x
    /střídal Vaněček Hořáka, rozhodčí Faron, 700 diváků
T.Poštorná - Baník Zbýšov 2:0 ---
    /střídal Mikulášek V. Lakomého, sudí Kaláb, 500 diváků
B.Ratíškovice - Baník Zbýšov 4:1 Vaněček 1x
    /sudí Kalaba
Baník Zbýšov - J.Otrokovice 1:0 Liška1x
    /střídal Mikulášek Fejtu, Hořák Vaněčka, sudí Burian, 500div.
Baník Zbýšov - Dolní Němčí 1:0 Vaněček 1x
    /sudí Vals
Baník Zbýšov - D.Vyškov 2:1 Gregorovič 1x, Šafránek 1x
    /střídal Moos Mil. Grmelu, sudí Dvořák
Dolní Němčí - Baník Zbýšov 2:1 Gregorovič 1x
    /střídal Trojan Fejtu, rozhodčí Beneš
Baník Zbýšov - Ratíškovice 1:1 Voborný 1x
    /střídal Fejta Šafránka, Mikulášel S. Pavlíčka, sudí dr. Šula
Šlapanice - Baník Zbýšov 1:2 Voborný 1x, Šafránek 1x
    /rozhodčí Kropáč
Baník Zbýšov - Mor.Slavia Brno 1:0 Gregorovič 1x
    /střídal Mikulášek V. Voborného, rozhodčí Gabriel
D.Kroměříž - Baník Zbýšov 4:3 Voborný 1x, Šafránek 1x, Vaněček 1x
    /vyloučen Liška, který bránil ve strkanici Pavlíčka
    a jeden z hostů, sudí Kučera
Baník Zbýšov - Napajedla 0:0 ---
    /střídal Vaněček Pavlíčka, rozhodčí Rambousek
Gottw.- Letná - Baník Zbýšov 3:0 ---
    /střídal Svoboda Fleka, Vaněček Gregoroviče, sudí Kalaba
Baník Zbýšov - ČKD Blansko 4:4 Mikulášek V.2x, Pavlíček 1x, Gregorovič 1x
    /střídal Pavlíček Šafránka, rozhodčí Faron
Veselí n.M. - Baník Zbýšov 3.2 Jochman 1x, Gregorovič 1x
    /střídal Svoboda Fleka, Fejta Kalvodu, sudí Popelák
Baník Zbýšov - Poštorná 2.0 Kalvoda 1x, Pavlíček 1x
    /střídal Fejta Šafránka, rozhodčí Chylík
Otzrokovice - Baník Zbýšov 1:0 ---
    /střídal Vaněček Kalvodu, rozhodčí Barták
Baník Zbýšov - Kyjov 0:0 ---
    /rozhodčí Čejka

TABULKA

1. Otrokovice 26 17 4 5 69:25 38
2. Veselí n. Moravou 26 15 4 7 49:27 34
3. Moravská Slávia 26 14 6 6 43:29 34
4. Dukle Kroměříž 26 12 7 7 54:34 31
5. Gottwaldov-Letná 26 12 5 10 42:30 29
6. ČKD Blansko 26 11 5 10 43:53 27
7. Kyjov 26 11 5 10 39:49 27
8. Ratíškovice 26 11 3 12 58:46 25
9. Baník Zbýšov 26 10 5 11 31:39 25
10. Napajedla 26 9 5 12 29:33 23
11. Dukla Vyškov 26 9 4 13 31:43 22
12. Dolní Němčí 26 8 3 15 26:51 19
13. Poštorná 26 7 4 15 35:44 18
14. Šlapanice 26 2 6 18 29:61 10

OBJEVILI SE NA SOUPISKÁCH

Svoboda Antonín, Moos Mil., Lakomý Jatroslav, Smrž Jaroslav, Grmela Josef, Mikulášek Viktor, Mikulášek Stanislav, Jochman Zdeněk, Pavlíček Vilém, Horák Jiří, Hořák (Oslavany), Kalvoda Bohumil, Bureš (Zbraslav), Gregorovič Josef, Liška Leoš, Vaněček Jaroslav, Flek Bohumil, Šafránek Zdeněk, Trojan Zdeněk (Lukovany), Voborný Jaroslav (Ivančice).

banik.zbysov@gmail.com Weblight.cz