69/70 - Župní přebor

PŘÁTELSKÉ ZÁPASY

zápasy výsl. branky
Baník Zbýšov - RH Znojmo 3:2 Gregorovič 2x, Boudný 1x
Opatovice - Baník Zbýšov 0:5 Gregorovič 2x, Vaněček 2x, Pavlíček 1x
V.Meziříčí - Baník Zbýšov 0:3 Boudný 2x, Gregorovič 1x
Baník Zbýšov - Husovice 2:1 Mikulášek V.1x, Šafránek 1x
Baník Zbýšov - Dukla Řečkovice 1:1 Mikulášek V.1x
RH Znojmo - Baník Zbýšov 2:0 ---
BOPO Třebíč - Baník Zbýšov 3:5 Voborný 2x, Pavlíček 1x, Záhorák 1x, Boudný 1x
    /střídal Vítek Boudného
Baník Zbýšov - BOPO Třebíč 8:0 Šafránek 3x, Vaněček 2x, Voborný 1x, Fejta 1x,
    Mikulášek S.1x
    /střídali: Svoboda, Mikulášek S., Moos Miloslav
Z. Brno (2.liga) - Baník Zbýšov 6:1 Liška Pavel 1x
    /střídal Liška Pavel

poznámka: v této sezóně došlo k novému systému bodování

-za 0:0 žádný bod
-za každou jinou remízu 1 bod
-za každé jednogólové vítězství 2 body
-za vítězství dvou a více brankovým rozdílem 3body

MISTROVSKÉ ZÁPASY

zápasy výsl. branky
Sp.Adamov - Baník Zbýšov 1:3 Záhorák 1x, Voborný 1x, Boudný 1x
    /střídali Fejta za Šafránka a Mikulášek V. za Voborného,
    rozhodčí Süss (Kyjov)
Baník Zbýšov - Šlapanice 2:1 Gregorovič 1x, Boudný 1x
    /střídal Liška Mikuláška V., sudí Vals
Kuřim - Baník Zbýšov 0:1 Jochman 1x
    /rozhodčí Rybníček (Brno)
Baník Zbýšov - Líšeň 2:2 Mikulášek V.1x, Boudný 1x
    /střídal Šmarda Záhoráka a Liška za Šafránka,
    rozhodčí Chylík (Brno)
Kyjov - Baník Zbýšov 2:0 ---
    /střídal Svoboda Fleka, Flek vyloučen a musel odejít i Liška,
    rozhodčí Šnajdr (Brno)
Baník Zbýšov - Dukla Vyškov 1:0 Voborný 1x
    /střídal Boudný Záhoráka, sudí Barták (Pozořice)
Žďár n.S. - Baník Zbýšov 0:2 Voborný 1x, Fejta 1x
    /střídal Psota Zouhara J., sudí Červínka (Rousínov)
Baník Zbýšov - Sp.Třebíč 2:0 Pavlířček 1x, Gregorovič 1x
    /střídal Boudný Záhoráka, sudí Burda (Rousínov)
Baník Zbýšov - 1.brněnská 0:1 ---
    /střídal Mikulášek S. Fejtu, sudí Faron (Brno)
Sl.Hodonín - Baník Zbýšov 1:4 Pavlíček 1x, Gregorovič 1x, Voborný 1x, Záhorák 1x
    /střídal Šafránek Záhoráka, rozhodčí Šmiták (Ořechov)
Baník Zbýšov - B.Dubňany 0:2 ---
    /střídal Šafránek Záhoráka, rozhodčí Polák (Brno)
Poštorná - Baník Zbýšov 3:1 Fejta 1x
    /střídal Šafránek Gregoroviče a Psota zraněného Šafránka
    rozhodčí Kundelius (Řícmanice)
Baník Zbýšov - Ratíškovice 0:1 ---
    /střídal Moos Miloslav Šafránka a Vaněček Záhoráka,
    sudí Beneš (Brno), který vyloučil hostům Vacenovského Zd.
Šlapanice - Baník Zbýšov 2:2 Pavlíček 1x, Šafránek 1x
    /střídal Gregorovič Vaněčka, 300diváků, sudí Košnar (Brno)
Baník Zbýšov - Kuřim 1:1 Záhorák 1x
    /střídal Gregorovič Záhoráka a Liška P. Vaněčka,
    rozhodčí Šmiták (Ořechov)
Líšeň - Baník Zbýšov 1:2 Gregorovič 1x, Šafránek 1x
    /střídal Fejta Pavlíčka, sudí Burda (Rousínov)
Baník Zbýšov Kyjov 1:0 Gregorovič 1x
    /rozhodčí Červinka, 800diváků
1.brněnská - Baník Zbýšov 3:1 Voborný 1x
    /střídal Fejta Šafránka, sudí Sekanina (Dol.Věstonice)
Sp.Třebíč - Baník Zbýšov 2:0 ---
    /střídal Mikulášek S., sudí Rybníček (Brno), 500diváků
Baník Zbýšov - Sp.Žďár n.S. 2:1 Pavlíček 1x, Voborný 1x
    /střídal Žalud V., rozhodčí Polák (Brno)
Baník Zbýšov - Sn Hodonín 2:1 Gregorovič 2x
    /střídal Fejta Mikuláška, rozhodčí Doležal (Jihlava)
Dubňany - Baník Zbýšov 4:1 Mikulášek S.1x
    /střídal Svoboda Fleka a Psota Záhoráka, 500diváků,
    rozhodčí Süss (Kyjov)
Baník Zbýšov - Poštorná 0:3 ---
    /střídal Vaněček Záhoráka, rozhodčí Barták (Pozořice),
    napsali o nás: podrobnosti nebyly hlášeny, jako vždy,
    když domácí prohrají
Ratíškovice - Baník Zbýšov 3:0 ---
    /rozhodčí Rožnovský (Holasice)
Baník Zbýšov - Adamov 4:0 Mikulášek 1x, Voborný 1x, Gregorovič 1x, Moos Miloš1x
    /střídal Fejta Šafránka a Moos Miloslav Voborného,
    200diváků, rozhodčí Chylík (Bosonohy)
Dukla Vyškov - Baník Zbýšov 2:3 Gregorovič 3x
    /střídal Lakomý Voborného, 35 platících diváků,
    rozhodčí Kundelius (Řícmanice)

TABULKA

1. Ratíškovice 26 20 3 3 73:25 56
2. Kyjov 26 15 4 9 59:32 45
3. Poštorná 26 14 4 8 47:30 43
4. Dubňany 26 12 4 10 51:40 37
5. Šlapanice 26 9 12 5 41:29 34
6. Baník Zbýšov 26 13 3 10 37:37 34
7. Spartak Třebíč 26 9 5 14 47:61 29
8. Hodonín 26 8 8 10 47:51 28
9. Kuřim 26 10 7 9 38:45 27
10. Adamov 26 10 4 12 38:45 27
11. 1.brněnská 26 9 4 13 39:49 26
12. Líšeň 26 8 6 12 36:51 25
13. Žďár n.Sázavou 26 6 4 16 27:59 19
14. Dukla Vyškov 26 6 4 16 29:55 17

OBJEVILI SE NA SOUPISKÁCH

Flek Bohumil, Lakomý Jaroslav, Jochman Zdeněk, Smrž Jaroslav, Grmela Josef, Voborný Jaroslav (Ivančíce), Šafránek Zdeněk, Záhorák Martin, Boudný Oldřich, Gregorovič Josef, Pavlíček Vilém, Fejta Josef, Mikulášek Viktor, Liška Leoš, Šmarda Jiří, Mikulášek Stanislav, Svoboda Antonín, Moos Miloš, Psota Ladislav (Oslavany), Zouhar, Vaněček Jaroslav, Liška Pavel, Vítek Petr, Žalud Vojtěch,

 

banik.zbysov@gmail.com Weblight.cz