10.kolo Ivančice B - Baník B 6:0

18.10.2010 17:33

Do Ivančic, k zápasu podzimu, jsme odjeli bez zraněného Vespalce, omluveného Čapky, opět bez omluvy chyběl Kozel.
S e s t a v a: Škula David - Matějka, Procházka, Hruška /46. Jašek/,Liška - Hron /46. Minář/,Schmid, Horký, Kožíšek - Fejta
/73. Burian/, Škula Jakub.
Všechny taktické plány vzaly za své už ve 2. minutě. To Horký ztratil na půlce míč, následoval rychlý brejk, samostatný nájezd
1:0. V 7.minutě Ivančice prošly středem obrany jako nůž máslem - opět samotný hráč překonává Škulu 2:0. Z šoku jsme se
probouzeli dlouho, někteří hráči možná spí ještě nyní. Domácí se po lacino získaném vedení zatáhli a my jsme se museli tlačit
do koncovky. První zahrozil Hron, později ještě Horký z trestného kopu protáhl domácího brankáře. Ale v 31. minutě znovu chyba Horkého na polovině domácích - opět samostatný nájezd 3:0. V 41.min. zaváhal Liška po rozehrání rohového kopu 4:0. Domácí měli takřka 100%
produktivitu střelby. Do 2.poločasu jsme se mužstvo dvěma změnami snažili probudit, ale tragický výkon z minulého týdne měl
pokračování. V 64.minutě ztratil míč Schmid - stejná písnička - samostatný nájezd končí ve Škulově síti 5:0. Na hřiště šel
Burian místo Fejty. V 75.min. došlo ke krvavé srážce Procházky a hráče domácích - oba skončili společně v nemocnici na šití. Obě mužstva už měla vystřídáno, dohrávalo se tedy v deseti. V 85. min. měl Burian naši největší šanci, ale brankář stačil vykopnout nohou . V 88. min. Kožíšek nestačil zabránit dalšímu samostatnému nájezdu a opět Škulou tečovaný míč končí v síti 6:0. Po šestibrankovém výprasku se velmi těžko hodnotí. Domácí využili svého výborného nástupu a zbytek zápasu dohráli velmi zkušeně. My se musíme z debaklu otřepat a do konce podzimu z náskoku Ivančic něco ukrojit.