10.kolo Kupařovice - Baník B 2:1

12.10.2008 00:00

muži Kupařovice - muži Baník B 2:1 /branka: Hron 1x

sestava: Škula D.- Hruška L.,Vespalec, Švancara, Jašek - Hron, Matějka, Záruba - Škula J.

Opět stará písnička. Celý zápas o deseti. Některé chápu. Ty, co byli řádně omluveni: Sedlák(práce), Minář(trest), Skokan M.(zraněn). Ale co takoví bez omluvy(!!!): Škula M., Horák, Hruška J.? Přístup některých fotbalistů z kádru béčka je velmi zvláštní !! I když jsme tedy celý zápas hráli pouze v deseti, přesto jsme mohli z Kupařovic odjíždět minimálně z bodem. Ale naše koncovka byla víc jak tristní. Už ve 4.min. ve vyložené šanci Hron přestřelil, ve 38. min. z nadějné pozice po rohovém kopu minul branku Matějka. Škula J. následně po přihrávce od Záruby konečně bránu trefil, ale gólman domácích byl na místě. Ve 41.min. došlo k situaci, která ovlivnila (a dost podstatně!!) další vývoj utkání. Domácí stereotipně nakopávájí míč do našeho pokutového území. Z jednoho takového zoufalého nákopu došlo ke srášce brankáře našeho brankáře s domácím útočníkem a hl. rozhodčí p.Šibíček k překvapení všech, tedy i kupařovických, nařizuje penaltu proti nám. Domácí ji bezpečně proměňují - 1:0. K velmi podobné situaci došlo o dvě minuty později. Hron byl nemilosrdně sražen uvnitř vápna a sudí nic. Baník se cítí právem ukřivděn, ale hraje dál.

Do druhého poločasu jsme k osamocenému Škulovi vysunuli i Hrona.  Tím pádem se otevřel prostor v obraně Baníku a domácí se častěji dostávali blíž k naší brance. V 59.min. upravili velice lacino na - 2:0. Nic jiného, než vsadit vše na útok nám nezbývalo a tak se ke Škulovi a Hronovi přidal i Svoboda a Vespalec se posunul do zálohy a hráli jsme pak systémem 3-3-3 s naprostým rizikem. Soupeře jsme i v deseti zatlačili do obrany, ale koncovka byla velmi ubohá. Po Vespalcových přihrávkách šel Hron 3x sám na brankáře, ale podařil se mu proměnit pouze brejk v 73.min.- 2:1. A korunu všemu nasadil Hlavní arbitr, protože aby náhodou Zbýšov nevyrovnal, tak raději ukončil zápas o dvě minuty dřív. Opět jsme nezískali venku ani bod a pokud nezlepšíme koncovku, tak tato mizérie bude pokračovat. Chyby musíme hledat především ve vlastních řadách. Tam si myslím, že máme největší rezervy.