11.kolo Baník A - Tišnov A 8:0

12.04.2010 15:11

Baník Zbýšov - AFK Tišnov 8:0 (5:0)/brankySuvdaa 2x, Chlup 2x, Šrámek 2x, Čavajský 1x, Foral 1x

K prvnímu jarnímu utkání jsme nastoupili na našem hřišti proti vedoucímu celku tabulky Tišnovu. Už po přečtení zápisu bylo zřejmé, že 3 body by měly být povinností. Tišnov totiž přijel bez svých nejlepších (r.1999), kteří ve stejném čase nastupovali za mladší žáky.
Lídr tabulky tedy přijel pouze s hráči r. 2000, tedy stejně staří chlapci jako máme my.
Zápas byl od samého začátku naši jednoznačnou záležitostí. Ve 12. minutě jsme vedli 3:0, do kabin se odcházelo za stavu 5:0. Dobře jsme kombinovali (především záloha - Šrámek - Chlup - Bŕoušek), střelecky se prosadil i Suvdaa, což se ihned projevilo i na jeho zlepšeném výkonu. Výborně hrála Čechová, která s přehledem likvidovala ojedinělé tišnovské útoky. Na Nevřivého v brance nešla prakticky za celý zápas jediná střela, ale Dan potěšil aspoň dobrou rozehrávkou.
Po celý druhý poločas jsme bušili do tišnovské obrany, ale přesto jsme se dokázali ještě 3x prosadit. Na konečných 8:0 zvyšoval Foral, který s nebývalým přehledem využil přesnou přihrávku Šrámka.
V úterý nás čeká přátelské utkání v Oslavanech a netypicky už v pátek mistrovské utkání, kdy přivítáme soupeře z nejtěžších - FC Kuřim.
Zveme všechny fanoušky, kteří se chtějí podívat na konfrontaci dvou nejlepších přípravek okresu Brno - venkov.