18.10.2008 00:00

muži Baník B - muži Drásov 5:1/branky: Řezáč 2x,Záruba 2X,Škula J.1x

sestava - Škula D. - Matějka, Švancara, Sedlák, Jašek - Hron, Kožíšek, Škula J., Záruba - Kozel, Řezáč J.
střídání -  67.min. Kozel - Horák, 72.min. Hron - Hruška L.

K zápasu se čtvrtým mužstvem tabulky jsme opět nastoupili v jiné sestavě než v Kupařovicích. Od začátku jsme si vytvořili mírnou územní převahu, ale zakončení znovu vázlo. Chybovali jsme také nakopáváním míčů na velmi vysoké stopery hostů. O první změnu skóre se postaral Jakub Škula, který opakovanou střelou zamířil přesně k tyči. Ale neradovali jsme se příliš dlouho. Ve 26.min. hosté z ojedinělé akce nakopli míč a dezorientovaný Jašek ho hlavou usměrnil do vlastní sítě - 1:1. Opět jsme hosty zatlačili a v 34. min. dorostenec Kozel přihrál prudce před branku a tam Řezáč ve skluzu usměrnil do svatyně hostí - 2:1. Ještě do poločasu jsme vedení zvýraznili. Opět Řezáč doráží zblízka střelu Záruby, kterou brankář pouze vyrazil - 3:1. Do II.pol. jsme nastoupili beze změny se snahou neudělat chybu a nedovolit soupeři vstřelit kontaktní branku. Zápas jsme celkem v poklidu kontrolovali, soupeř nepřipomínal mužstvo ze 4.místa tabulky. V 60.min. na 4:1 zvyšoval pěknou střelou z levé strany agilní Záruba a stejný hráč o pět minut později využil ponechané výhody po faulu na Hrona a upravil na konečných - 5:1. Závěr zápasu jsme bez potíží uhlídali, hosté v 85.min. nastřelili z trestného kopu břevno Škulovy branky.  A ještě důležité upozornění pro všechny hráče Béčka !!! . Další zápas se hraje v neděli  v Dolních Loučkách a sraz je na stadionu ve 12:15 hod!!!!

(informace a komentář zaslal Miroslav Vespalec st.