11.kolo Bohunice A - Baník A 6:1

10.10.2010 09:37

Sestava: Prečan - Davídek, Matouš, Maša, Havel Jan - Kotačka, Havel Josef,Kantor, Zavřel - Rozsiczka, Šauer. Branka: Rozsiczka 1x. Utkání pro nás začalo katastrofálně. Během 6 min. 2x inkasujeme a z tohoto pořádného šoku jsme se už nevzpamatovali. Lídr tabulky a velký favorit na postup se do nás zakousl hned od prvních minut. Už ve 3.min. se raduje. Po bleskovém úniku, který je zakončen prudkou přízemní střelou na kterou nemá Prečan nárok - 1:0. A v 9.min. se bohuničtí radují podruhé. Opět prudký brejk, tentokrát z pravé strany, přichází klička i vyběhnuvšímu brankáři - 2:0. Domácí to uklidnilo a očividně polevili v úsílí. Začali hrát v pohodě, takový raketový start do zápasu neočekával snad nikdo. Tvořit jsme museli my a to se nám, ke vší úctě ke klukům, vůbec nedařilo. Naše kombinace byly komplikované, pomalé a bez nápadu. Naopak Bohunice hýřily aktivitou , jejic brejky byly bleskové, jednoduché a proto smrtící. Ve 20.min. nám svitla jiskřička naděje, která však rychle zhasla. To si naši borci vzpoměli, že i oni umí hrát a rychlou kombinací se dostali do vápna, tam byl poslední u míče Zavřel, je faulován, sudí nařizuje penaltu. Rozsiczka ji  s jistotou proměnil - 2:1. Jak už jsem podotkl, naděje na dobrý výsledek trvala pár minut. Přesně minuty 4. Bohunice se nenechaly rozhodit a ve 24.min. zakládají opět rychlý útok, jako přes kopírák. Po pravé straně utíká borec, centr do vápna zakončený střelou přímo z voleje, pod víko - 3:1. Ve 33.min. se nám povedla další kombinace.  Rychlík Šauer dostal ideální  pas do běhu a po pravé straně se dostává do vápna střela, která následuje jen tak tak neskončila v síti. To však byly v podstatě dva světlé momenty prního poločase ze strany Baníku, jinak domácí mají navrch a naše obrana musí být stále ve střehu.

Vražda jehňátek pokračuje i ve druhá půlce. Nástup do hry je ze strany Bohunic opět drtivý. Ve 48.min. poslali 3 útočníci v našem vápně obranu našich do role statistů, rychlými přihrávkami na jeden dotyk dávají gól do úplně prázdné branky - 4:1. Pikantní a k zamyšlení na tom však je, že všechny 4 branky vsítil do naší sítě pouze jeden hráč. Kanonýr  Bombicz. V 53.min. odchází Šauer, na plac naskakuje Jašek. Převaha domácích pokračuje a je zarážející, že si dosavadní suverénní obrana Baníku z rychlostí útočníků nedovede poradit a vyrábí jednu chybu za druhou. V 63.min. se nešťastně zranil Jašek a musel být vystřídán. Nastupuje Kožíšek O. V 67.min. inkasujeme opět. A zase po rychlém brejku zakončenýmu bombou pod víko - 5:1. Definitivní tečku za gólovou kanonádou udělali domácí v 73.min. Po centru do vápna hlavičkují přesně k tyči - 6:1. Úplné Waterloo mohla završit naše obrana, když v 80.min. zahrává míč do do autu tak nešťastně, že se míč zastavuje na tyči. Dílo dokonáno, odjíždíme s pořádnou nadílkou, kterou dlouho nepamatuji. Naposledy jsme takový debakl utrpěli v sezóně 2004/05 v domácím zápase Baník Zbýšov - MR Znojmo 0:6!!!!! Panečku, to byla ostuda. A navíc, před domácím publikem. A co se stalo? Nic. Pokračovalo se dál  a nakonec jsme v Krajském přeboru. Proto kluci, neklesat na mysli, jedeme dál !!!!