12.kolo Lažánky - Baník B 1:3

01.11.2010 13:03

Po sérii neúspěšných výsledků odjelo béčko do Lažánek povzbuzeno informací o první ztrátě ivančického béčka s cílem navázat na výkony ze začátku sezony. Ovšem domácí na svém hřišti už více než 18 měsíců neprohráli a v této sérii hodlali pokračovat. Ale překvapili jsme je nejenom brzkým příjezdem, ale i odvážným výkonem, který dal zapomenout na mizérii posledních kol. S e s t a v a: Škula David - Sedlák, Kožíšek, Schmid, Matějka - Škula Jakub, Procházka, Horký, Liška - Minář/60.Hron/, Fejta/85.Dvořák/. Ujali jsme se vedení už v 8. minutě, kdy skákává střela Kuby Škuly překvapila domácího brankáře - 0:1.
Lacino získané vedení nás uklidnilo a hru jsme prakticky kontrolovali. Domácí se k nám dostávali pouze nakopávanými míči, se
kterými si naše obrana i vynikající Gigi poradila. Ve 29. minutě Horký uvolnil Mináře a ten krásnou křížnou střelou zvýšil - 0:2.
Domácí snížili z ojedinělé akce, kdy hráč obešel oba stopery i bezmocného Buffona. Do 2.poločasu jsme šli s cílem neudělat v obraně chybu a hrozit brejky. Domácí si vytvořili nakopáváním mírný tlak, ale drželi jsme náš náskok. Do hry šel Hron místo nakopnutého Mináře a rychlík Kuba často větral domácí obranu. Nejdřív trefil břevno a v 76. minutě vrátil do sítě Horkého zblokovanou střelu - 1:3. Do konce zápasu jsme vývoj kontrolovali a velmi cenné tři body odjeli do Zbýšova. Dík všem!!