04.05.2009 12:43

Sestava: Tkáč - Vyhnalík, Čechová, Fojtík - Šrámek, Chlup, Suvdaa - Břoušek
Střídali:   Habáň, Přinesdomů
Branky:   Chlup, Suvdaa, Šrámek, Břoušek

V dalším mistrovském utkání nás čekalo na neuvěřitelně hrbolatém hřišti mužstvo Velké Bíteše. Už po příjezdu při pohledu na velice fyzicky vyspělé domácí bylo jasné, že podzimní výsledek 13:0 se asi opakovat nebude.
Náš výkon konečně snesl přísnější parametry, domácím jsme půjčovali míč pouze minimálně. Soupeř za celý poločas nevystřelil na branku. Naši první branku vstřelil přesnou střelou k tyči Chlup - 0:1. Na - 2:0 zvýšil po dorážce Suvdaa. Zbýšovská obrana pracovala spolehlivě, pochvalu si po delší době zaslouží i Břoušek, naopak ve své kuži nebyla tradiční opora Chlup.
Výkon ve 2. poločase již nebyl tak kvalitní, na hřiště se dostali i Habáň a vůbec poprvé Jakub Přinesdomů. Oba však musí trénovat a trénovat, zejména jim chybí větší obratnost a výbušnost. Domácí se poté dostali i do zakončení, po jednom brejku byl zfaulován bítešský útočník, penaltu však domácí zahodili. Konečnou podobu výsledku dali Šrámek - 0:3 a Břoušek - 0:4.
Zvítězili jsme tedy 4:0 a dál se držíme na 1. místě tabulky. Důležitější než výsledek je tentokrát fakt, že výkon v 1. poločase byl celkem podle představ trenérů.
Nyní nás čekají další dvě těžká utkání na hřištích soupeřů a to v pátek 8.5. v 10:30 hod. v Tišnově a poté v úterý 12.5. v 17:30 hod. bitva o 1. místo v Rajhradě.  (M.Vespalec ml.)