Pár slov k té nevydařené taškařici v Drásově.
K poslednímu MU v Drásově odjelo béčko ve velmi slepené sestavě. Vzhledem k tomu, že áčko hrálo současně, museli jsme při sestavování mužstva sáhnout hluboko do rezerv. Omluveni byli: Vespalec, Horký, Hron, Procházka, Kožíšek O., Čapka, Jašek.
S e s t a v a: Škula David - Burian /60.Dvořák/, Hruška, Schmid, Sedlák - Matějka, Fejta, Škula Jakub, Liška/75.Rampula/ - Minář
/46.Dorazil/, Svoboda.
Utkání na malém, nerovném hřišti bylo od začátku vyrovnané. Domácí hráli všechny míče na nejlepšího střelce Svobodu, my se snažili kombinovat, což se na hrbolatém hřišti ne vždy dařilo. Šance byly na obou stranách, Drásov šel do vedení v 27. minutě, kdy si Fejta vstřelil vlastní branku - 1:0. Naše, pracně budované šance vždy zmařil vynikající domácí brankář. Poločas nedohrál Minář, kterého zlikvidoval brutálním zákrokem domácí bek. Do útoku šel Dorazil, potom ještě
trenér Dvořák, který nastřelil hlavou tyč. Domácí za cenu tvrdých zákroků bránili, zdržovali. V 75. minutě využili chybu v naší
obraně a vstřelili druhý gól - 2:0. My už nenašli morální síly ke zvratu a utkání jsme pouze dohráli. Drásov v 85. minutě upravil na konečných - 3:0. Při lepším využití šancí jsme i v této slepené sestavě mohli nějaký bod přivést.