FC Ivančice - Baník Zbýšov 1:1 (0:0)
Branka : Šrámek 1x
Sestava : Tkáč - Vyhnalík, Čechová, Habáň - Šrámek, Chlup, Suvdaa - Břoušek
Střídal : Přinesdomů

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli k našim známým do Ivančic. Tohoto soupeře jsme na podzim deklasovali 8:0, ovšem "kdeže loňské sněhy jsou " ?
Po střeleckém trápení na Mc Donald's Cupu jsme v naší tragické koncovce pokračovali i v Ivančicích. Ze základní sestavy vypadl nemocný Fojtík a ukázalo se, že na lavičce chybí adekvátní náhrada za kohokoliv.
První poločas byl z naší strany doslova katastrofální. Chybělo hlavně nasazení a pohyb, i přes bídný výkon jsme si několik šancí vytvořili, ale ani ty nejvyloženější jsme nedokázali proměnit ( Břoušek 2x, Chlup ).
Po bouři v kabině to už vypadalo lépe, hned ve 2. minutě jsme se dostali do vedení, když krásnou přihrávku Chlupa využil Šrámek - 0:1. Do útoku jsme místo trápícího se Břouška poslali "trhače" Ganzy, ale i on při dvou tutovkách selhal. Faul na pronikajícího Chlupa 3 metry ve vápně rozhodčí vytáhl ven, trestňák Šrámka skončil v poslední době jako tradičně na zdi.
Trapas byl dovršen 5 minut před koncem, když si trestný kop ivančického obránce z půlky hřiště srazil Habáň do vlastní branky - 1:1 !!!
Pochvalu za páteční výkon si zaslouží pouze Čechová, která bez problémů likvidovala ojedinělé útoky domácích a ještě se snažila podporovat ofenzivu.
Doufejme, že nám tyto body nebudou chybět !!!