17.kolo FC Čebín - Baník B 0:8

08.06.2009 10:01

FC Čebín - Baník Zbýšov 0:8 (0:6)
Branky : Šrámek 4x, Suvdaa 2x, Chlup 2x

K předposlednímu utkání této sezony jsme zajížděli do Čebína. Na krásném trávníku nás čekal soupeř, kterého jsme na podzim porazili na domácím hřišti 8:0. Pozor jsme si museli zejména dávat na domácího kanonýra Pitela, který nastřílel 35 ze 43 čebínských branek.
Do utkání jsme vstoupili velice dobře, rychle jsme se ujali vedení 2:0 po dvou krásných brankách Martina Suvday. Soupeře jsme jasně přehrávali ve všech směrech, dařila se nám kombinace a po delší době i zakončení. Další branky přidávali naši kanonýři Šrámek a Chlup, pochvalu si však za svůj výkon zaslouži i Břoušek, který konečně využíval své rychlosti a nebál se soubojů jeden na jednoho. Poločas tedy skončil naším vedením 6:0.
Ve druhém poločase již tempo hry trochu opadlo, přesto mohlo být naše vítězství mnohem vyšší, když jsme zahodili několik jasných příležitostí. Ofenzivní choutky měla opět s chutí hrající Čechová, hlavním spalovačem byl tentokrát Chlup. Poslední dvě branky přidal Šrámek a tím stanovil konečné skóre na 8:0.
Do tabulky jsme si tedy připsali další 3 body a jen jedno vítězství nás dělí od našeho cíle - titulu přeborníka OP Brno - venkov.
Poslední zápas sezony nás čeká v neděli 14.6. v 15:00 hod., kdy na svém hřišti hostíme mužstvo Hrušovan.