18.kolo Baník B - Hrušovany u Brna 14:0

15.06.2009 11:24

Baník Zbýšov - Jiskra Hrušovany u Brna 14:0 (8:0)
Branky: Šrámek 5x, Chlup 4x, Čechová 3x, Suvdaa 2x

V neděli 14.6.2009 sehrála mladší přípravka Baníku své poslední mistrovské utkání této sezony proti mužstvu Hrušovan.
Naši nejmladší potvrdili jasnou roli favorita a po výborném výkonu zvítězili 14:0. Tímto vítězstvím jsme zakončili velice úspěšnou sezonu a stali jsme se přeborníky okresu Brno - venkov.
Za normálních okolností jsme měli mít právo reprezentovat okres Brno - venkov na krajském finále, které se koná již zítra v Hlohovci. Bohužel rozhodnutím výkonného výboru jsme o toto právo přišli a jak mi osobně sdělil předseda STK p. Šrom z ekonomických důvodů nás ve finále nahradí Kuřim, která pojede s jejich starší přípravkou jedním autobusem !!!
Tohle rozhodnutí považujeme za plivnutí do tváře trenérům a hráčům mladší přípravky za jejich celoroční úsilí !!!

K samotnému utkání jen pár slov. Celý zápas probíhal jasně v naší režii. Až na jeden závar v 2. půli hosté ani jednou neohrozili naši branku. Hned v 1. minutě zahodil Suvdaa pokutový kop, v 8. minutě jsme však vedli už 4:0. Do kabin se šlo za stavu 8:0.
Ve 2. poločase jsme vysunuli na hrot Čechovou, která se na stoperovi nudila a ta si připsala hattrick. Většinu branek jsme dali po pěkných kombinačních akcích do prázdné branky. Konečné skóre tedy znělo 14:0.

Po zápase hráči obdrželi zlaté medaile, trička VÍTĚZ OP 2008/2009 z rukou místostarosty Zbýšova Mgr. Lišky a skupina Queen nám k tomu hrála hymnu vítězů We are the Champions !!!

Celý kolektiv hráčů a trenérů přechází do kategorie starších přípravek, kde budeme zřejmě patřit mezi nejmladší, přesto bychom se chtěli pohybovat v horních patrech tabulky.