19.kolo Baník A - Rajhrad A 4:1

07.06.2010 10:51

Baník Zbýšov - RAFK Rajhrad 4:1 (3:1)
Branky: 11., 25. Šrámek, 18. Suvdaa, 50. Čavajský

K poslednímu utkání na domácím hřišti jsme za velmi teplého počasí nastoupili proti našemu neoblíbenému soupeři z Rajhradu.
Úvod utkání byl z naší strany opět poměrně nevýrazný. Scházel pohyb, krajní obránci nepodporovali útok. Dlouhými míči jsme se přes dvojici vysokých obránců nedokázali vůbec prosadit. V 8. minutě jsme zcela zapomněli na volného Sedláčka, který se nemýlil - 0:1. Za chvíli znovu Sedláček prošel přes půl hřiště a jenom zázračný zákrok Baně nás zachránil od pohromy.
Poté už jsme se konečně probrali. V 11. minutě vybojoval důrazný Čavajský zdánlivě ztracený míč, jeho střelu brankář pouze vyrazil a dobíhající Šrámek do prázdné branky - 1:1. V 18. minutě se míč dostal opět po akci Čavajského k Suvdaovi a bylo to - 2:1. K velice dobrému výkonu se na pravém beku rozehrál Břoušek, spoustu černé práce odvedl v útoku Čavajský.
Po další kombinaci Šrámka s Břouškem nastřelil prvně jmenovaný tyčku. V poslední minutě poločasu si Šrámek zpracoval míč krásně do prostoru a jeho tvrdá střela skončila přesně u levé tyče - 3:1.
Druhý poločas již byl zcela v naší režii, pouze tomu scházelo lepší zakončení. Sympatickými momenty se opět prezentoval střídající Tkáč, vyloženou šanci spálil, právě po akci Tkáče, další náhradník Habáň. Do hry se zapojil i Hanák, ovšem znovu se ukázalo, že bez trénování se hrát nedá. Právě přes Hanáka se dostal do vyložené příležitosti znovu Sedláček, ovšem Baňa si připsal zázračný zákrok č. 2 !!!
V 50. minutě se dočkal zaslouženě i Čavajský, když zakončil nejhezčí kombinaci zápasu po ose Chlup - Šrámek - Suvdaa - 4:1 !!!
Po zápase jsme spolu s věrnými fanoušky (nejen z řad rodičů) absolvovali "děkovačku", vítězný pokřik a za mohutného aplausu jsme se přesunuli do kabin. Poslední domácí utkání se tedy vydařilo !!!
Do tabulky jsme si připsali další velmi cenné 3 body. V posledním kole nás čekají v pátek Ivančice a hned poté ukončená v Hornickém domě.
Ještě před tím nás v úterý místo tréninku čeká již několikrát odložené přátelské utkání v Rosicích. Podle posledních zpráv na nové tréninkové travnaté ploše !!!
Sraz všech nominovaných hráčů je v 15:30 hod.      /info zaslal Vespalec M. ml./