2.kolo Baník B - Ivančice B 8:0

06.10.2008 00:00

přípravka Banik B - přípravka Ivančice B 8:0

branky: Chlup 3x, Šrámek 3x, Suvdaa 2x
V dalším mistrovském utkání této sezony nás čekal derby zápas proti Ivančicím, jejichž poslední výsledky budily respekt. Utkání však bylo od samého začátku plně v naší režii. První branku vstřelil přesnou střelou k tyči Suvdaa, další branky přidali tvrdými střelami pod břevno naši tradiční střelci Šrámek a Chlup. Poločas skončil 3:0. I ve druhém poločase jsme měli stálou převahu, i když v naší hře bylo dost nedostatků. Hráli jsme příliš individuálně ( Šrámek ), pokazili jsme velké množství nahrávek ( Chlup ) a chyběl nám důraz a pohyb ( Břoušek ). Pochvalu si naopak zaslouží celá obrana v čele s výborně hrající Čechovou, v záloze se dařilo Suvdaaovi. Konečný výsledek 8:0 byl tedy lepší jak předvedená hra. V tréninku se musíme zaměřit na přesnost nahrávek a náběhy ofenzivních hráčů do volného prostoru. V příštím utkání zajíždíme v neděli do Žabčic, které mají zatím na svém kontě 3 body, budeme se tedy opět potýkat se zhuštěnou obranou soupeře.