25.kolo Vysoké Popovice - Baník B 2:0

24.06.2009 23:57

K poslednímu mistrovskému utkání jsme odjížděli pouze v 11 lidech. Dvanáctým, který dorazil v průběhu utkání, byl Sedlák Lukáš.
Hodně lidí se omluvilo a nebo se podílelo na organizaci ukončené, která už se připravovala od odpoledních hodin na stadioně.
S e s t a v a : Škula David - Horák, Čapka, Hruška Jindřich, Matějka - Liška /55.min. Sedlák/, Schmid, Škula Jakub, Záruba -
                    Minář, Hron.

Poslední mistrák byl hodně důležitý hlavně pro domácí, kteří by se v případě výhry zachránili ve 3. třídě, čemuž ještě před šesti koly
nevěřil vůbec nikdo. Proto se snažili o poznání více než naši hráči a už v 5.min. je Fejta přivedl do vedení - 1:0. Snažili jsme se
o vyrovnání, ale kombinačním akcím překážel hodně nerovný trávník. Střely zdálky končily většinou mimo nebo je kryl výborný brankář.
I druhý poločas měl podobný průběh, naši šanci zahodil Hron. Na posledních dvacet minut jsme vysunuli Hrušku na hrot, ale tah
nevyšel. Oslabení obrany využili domácí k rychlým brejkům a zvýšení náskoku po akci z 80.min - 2:0. Ještě v závěru rozhodčí odpustil
domácím pokutový kop po faulu na Sedláka. Poslední mistrák skončil zaslouženým vítězstvím domácích.