3.kolo Rajhrad A - Baník A 8:0

21.09.2009 10:59

K dalšímu utkání této sezony jsme odjížděli do Rajhradu, kde jsme vloni zvítězili suverénně 4:0. Kdeže loňské sněhy jsou ?!!!
I tentokrát jsme měli velké problémy se sestavou. Stále chyběl nemocný Fojtík, v sobotu onemocněl Šindelka, z rodinných důvodů opět chyběl Habáň a hodinu před odjezdem se omluvil brankář Nevřivý, kvůli rodinné oslavě !!! Odjížděli jsme tedy bez možnosti střídání, bez brankáře a s nemocným Chlupem, který 4 dny ležel s horečkou. Navíc Suvdaa v sobotu odehrál celé utkání za mladší žáky, takže už v 1. půli "sotva pletl nohama". V těchto situacích musí trenéři pouze vážně uvažovat o smysluplnosti své práce !!!
Domácí, kteří byli po dvou kolech bez bodu, nastoupili v plné síle, tzn. s kompletním kádrem loňské mladší přípravky a se 4 hráči r. 99. Celý zápas byl jejich jednoznačnou záležitostí, náš výkon byl totiž doslova tragický. Navíc domácí disponovali 13 hráči, z nichž mohl nastoupit kterýkoliv.
Průběh zápasu je zbytečné komentovat. Ve 12. minutě jsme prohrávali už 3:0, do kabin se šlo za stavu 5:0. Nepomohla ani důrazná domluva v kabině, celé mužstvo podalo nejhorší výkon v tříleté historii tohoto kolektivu. Výkony několika jednotlivců byli doslova otřesné. Někteří hráči by si potřebovali odpočinout, bohužel není kým je nahradit. Situace je vážná a pokud se kádr nepodaří aspoň rozšířit, budeme mít v této náročné soutěži velké problémy.
O čem bych se chtěl také na závěr zmínit je jednání některých rodičů, kteří trenérům místo pomoci spíše hází klacky pod nohy.
To že se o jejich ratolesti někdo již třetím rokem 3x týdně stará, berou zřejmě jako samozřejmost. Pokud si však myslí, že tuhle činnost bereme pouze jako nějaké pobavení se a že ve svém volnu nemáme nic jiného na práci, tak jsou na velkém omylu !!!