přípravka Žabčice - přípravka Baník B 0:11

sestava: Habáň - Vyhnalík, Čechová, Fojtík - Šrámek, Chlup, Suvdaa - Břoušek
střídal: Šolta
branky: Břoušek 5x, Chlup 4x, Šrámek 1x, Suvdaa 1x
Na krásný trávník v Žabčicích jsme nastupovali bez našeho obvyklého brankáře, kterého bez problémů nahradil Habáň ( zlikvidoval 2 malé domů ). Již před zápasem jsme se dozvěděli překvapivý výsledek z Ivančic, kde náš konkurent z Rajhradu prohrál 2:5, vyšší vítězství nás tedy mohlo dostat na 1. příčku tabulky. Při nástupu nás zarazila především výšková převaha našeho soupeře, co se však týče fotbalovosti byla jasná kvalita na naší straně. O našem vítězství nebylo  pochyb již od úvodních minut. Hned ve 2. minutě se prosadil dorážkou Adam Břoušek, za minutu nato zvýšil na 2:0 přesnou střelou k tyči Denis Chlup. Domácí se dostávali za polovinu pouze sporadicky, některé naše akce si vysloužily potlesk na otevřené scéně. Čistý hattrick si během 1. půle připsal střelecky  naladěný Břoušek, naopak střelecky se trápil kapitán Šrámek.  I ve 2. poločase měl zápas jednoznačný průběh, těšit nás může, že většina branek padla po pěkných kombinačních akcích. Za zmínku stojí obzvlášť branka Martina Suvdaay po sérii krásných narážeček. Po tomto zápase jsme se tedy dostali na 1. místo tabulky se skórem 75:3, navíc  naši nejlepší střelci Chlup a Šrámek se dělí o 2. místo v tabulce střelců se 23 brankami. Chlapci a Adélo, hlavně neusnout na vavřínech !!!