8.kolo Baník B - Rajhrad 2:3

21.09.2008 00:00

přípravka Baník B - přípravka Rajhrad B 2:3

branky: Chlup 2x
K utkání s vedoucím Rajhradem jsme nastoupili v krásných nových dresech, které nám zakoupila firma KONSTRUKCE Říčany, spol. s r.o. Bohužel nové dresy nám štěstí nepřinesly. Začali jsme náporem, velké problémy nám však dělal vynikající brankář hostí a zejména nejlepší hráč na hřišti, stoper hostí - č. 10 Sedláček. Právě Sedláček  se ve 14. minutě vydal na výlet a jeho polostřela vypadla našemu brankáři do sítě. Hned v 16. minutě jsme mohli vyrovnat, Chlup byl ve vápně faulován, sítě. Hned v 16. minutě jsme mohli vyrovnat, Chlup byl ve vápně faulován, bohužel nařízenou penaltu Šrámek neproměnil. Vyrovnali jsme v posl. minutě  poločasu, kdy se po rohovém kopu prosadil Chlup. Druhý poločas jsme začali velmi špatně, trestný kop Sedláčka se odrazil od  Fojtíka přímo k volnému Ryšánkovi a ten střelou pod břevno poslal hosty do Fojtíka přímo k volnému Ryšánkovi a ten střelou pod břevno poslal hosty do  vedení. Opět jsme se snažili o vyrovnání, šance Chlupa a Břouška však zlikvidoval výborný golman. Hosté nás poté potrestali z brejku brankou Cechmeistera - 1:3. Jiskřičku naděje vykřesal 2 minuty do konce střelou k tyči Chlup, na vyrovnání nám však nezbýval čas ani síly.Pochvalu si zaslouží Čechová a Chlup, nedařilo se Suvdovi ani Břouškovi. Už ve středu nás čeká další těžký zápas proti Kuřimi A, která také ještě neztratila ani bod.