K dalšímu MU jsme nastoupili bez omluvených Švancary,Hrona,Sedláka, nedostavivšího se Kozla v této sestavě:
Škula David - Hruška, Vespalec, Procházka, Čapka - Matějka, Schmid, Horký /64. Jašek/, Liška - Škula Jakub /47. Minář/,
Fejta /71.Burian/.
Za příjemného podzimního počasí jsme začali velmi dobře. Ve 3. min. Hruška pěknou uličkou vysunul Škulu
a ten prostřelil Tribulu v brance Čechie0:1. Soupeře jsme prakticky nepouštěli na naši polovinu a v 27. min. krásnou fotbalovou akci zakončil Horký - 0:2. K.O. jsme soupeři zasadili v závěru poločasu. Nejprve v 42.min. Vespalec z penalty potrestal sražení Schmida - 0:3. O minutu později, v 43.min., Kuba Škula po uvolnění Fejtou - 0:4. Druhý poločas začal bombou Horkého do břevna, pro zranění odstoupil Škula, nastoupil Minář. V 49.min. trefuje Horký pro změnu tyč.. V 51.min. se dočkali domácí čestného úspěchu - po samostatné akci se trefil Rousek - 1:4. V 55.min. Horký povodil celou obranu a překonal Pospíšila - 1:5. V 57.min.trefuje břevno Fejta. Dali jsme šanci i dalším náhradníkům a po jejich pěkné akci Minář v 75. min. - 1:6. V 80. min. si natáhl sval Čapka a dohrávali jsme o deseti. Přesto jsme si vytvořili šanci, ale Procházka trefil pouze Pospíšila.