Baník Zbýšov - Čechie Zastávka 6:2 (5:0)
Branky: Šrámek 2x, Chlup 2x, Břoušek 1x, Suvdaa 1x

Sestava: Nevřivý - Foral, Čechová, Fojtík - Břoušek, Chlup, Suvdaa - Šrámek
Střídali: Čavajský, Hanák, Habáň, Šindelka

Po dvou zbytečných porážkách na hřištích soupeřů nás na našem hřišti čekalo derby se Zastávkou. Úkol byl jasný, udržet domácí neporazitelnost a kontakt se špicí tabulky. Poprvé v sezoně jsme byli naprosto kompletní - na střídání tedy 4 kusy !!! Nastoupili jsme s Břouškem na pravé straně zálohy se Šrámkem v útoku - nutno říct, že se tyto změny osvědčily, obzvlášť Břoušek svým nebojácným výkonem potěšil.
Od začátku zápasu jsme soupeře přehrávali po všech stránkách, hned ve 2. minutě se střelecky prosadil Šrámek, v 10. minutě už to bylo 3:0, když se dvakrát trefil Chlup. Zastávka míče pouze odkopávala všemi směry a spoléhala na svého nejlepšího hráče Strnada, který se pokoušel o individuální průniky, které jsme však celkem s přehledem likvidovali. Do poločasu se ještě podruhé trefil Šrámek a poprvé v sezoně (konečně !) i Břoušek. Po 1. poločase bylo tedy rozhodnuto - 5:0 !!!
Do 2. půle jsme nastoupili bez zraněného Forala, kterého nahradil Hanák. Ten svým prvním dotykem s míčem "namazal" Strnadovi, který snížil na 5:1. Zastávka ožila, my jsme naopak úplně vypadli z role. Opět chyběl pohyb bez míče, důraz v soubojích, bojovnost, zakončení. Několik možností navýšit skóre jsme trestuhodně nevyužili a tak nás potrestal opět Strnad, když tečoval střelu Brychty do protipohybu Nevřivého - 5:2. Ukázalo se, jak je pro nás důležitá přítomnost "trhače" Forala, jehož důraz v defenzivě nedokáže nikdo nahradit. Konečnou podobu skóre dal Suvdaa, který s přehledem zakončil jednu z mála povedených kombinací v 2. půli - 6:2.
Připsali jsme si tedy důležité 3 body, i když jsme již třetí zápas po sobě hráli pouze poločas, tentokrát to však na slabšího soupeře stačilo.
Vzhledem k počasí jsme úterní trénink přesunuli do tělocvičny, ve čtvrtek nás čeká přátelské utkání proti Rosicím ( ve Zbýšově v 16:30 hod. ) a v neděli mistrák v Rajhradě, kde máme soupeři co oplácet !!!