přípravka Troubsko - přípravky Baník B  0:17

sestava: Tkáč - Vyhnalík, Čechová, Fojtík - Šrámek, Chlup, Břoušek - Suvdaa.
střídali: Šolta, Habáň.
branky: Šrámek 8x, Chlup 4x, Břoušek 2x, Suvdaa 2x, Vyhnalík 1x
Po velice kvalitním utkání v Kuřimi, nás tentokrát čekal o poznání slabší soupeř, tým Troubska. Domácí s fotbalem teprve začínají a podle toho průběh soupeř, tým Troubska. Domácí s fotbalem teprve začínají a podle toho průběh utkání vypadal. Domácí za celý zápas nevystřelili na branku a na naši polovinu  hřiště se dostávali pouze vyjímečně. První branku vstřelil ve 2. minutě Šrámek, ve 4. minutě jsme vedli již 3:0. Své  první branky v této sezoně zaznamenal Suvdaa. Zhuštěná obrana domácích nám činila velké problémy, proto většina branek padala po střelách zdálky, na několika z nich se podepsal i slabý brankář domácích. Celé mužstvo v tomto zápase podalo pouze průměrný výkon, který by v příštím zápase proti stále zlepšujícím se Ivančicím nemusel stačit. Naše hra byla pomalá s velkým počtem zkažených přihrávek a hlavně bez pohybu, na to všechno se budeme muset v tréninku zaměřit. Vypsaná prémie - pizza v kině, byla tedy spíše odměnou za vítězství v Kuřimi.