7.kolo Veverská Bitýška B - Baník B 0:4

20.09.2008 00:00

muži Veverská Bítýška - muži Baník B  0:4/branky: Minář 2x, Hron 2x

sestava - Škula D. - Sedlák /Matějka/, Švancara, Skokan R., Jašek - Matějka, Skokan M., Škula J., Burák - Hron
               /46.min. Hruška L./, Minář. Další střídající: v 75. min. Koláček místo Buráka. Omluveni byli: Škula M.,Hruška J., nedostavil se: Záruba.
Celý zápas byl jasně v naší režii, při lepším využívání brankových příležitostí mohl být výsledek dvojciferný. Bítýška nic zázračného nepředvedla a působila zmateným dojmem. Baník prakticky nepustil domácí k žádné vážnější akci, obrana pracovala na jedničku. Na velkém prostoru pracoval hlavně Skokan R. a Matějka. Od nich se také odvíjely všechny gólové příležitosti, které uměl využít rychlonohý Hron a šikovný Minář.  28.min., po dlouhém pasu od Jaška Matějka prodloužil hlavou a Hron nezaváhal - 0:1. Místo, aby domácí zabrali, vůbec se neprobudili z letargie a pokračovala jejich chaotická hra. Převaha našich pak pokračovala až do konce 1.půle.

Do 2.poločasu odstoupil nuceně Sedlák, protože ho volaly pracovní povinnosti. Na hřiště přišel Hruška L., na beka se stáhl Matějka, na zálohu Hron, ale na věci to vůbec nic nezměnilo , protože Baník do domácích bušil dál a bylo jen otázkou času, kdy se budem radovat po druhé. Netrvalo to dlouho. V 56.min. se napřáhl Minář a zkusil z 20 metrů, zda je brankář v pohotovosti a na vše připraven. A nachytal ho pěkně na hruškách. Po jeho hrubé chybě, kdy zjevně podcenil míč, Zbýšov zvyšuje zaslouženě na - 0:2. Kluci vycítili, že domácí jsou neškodní a v tlaku nepolevují. V 72.min. padá snad nejhezčí gól utkání. Trestný kop zahrává Škula J. a na milimetr přesně ho posazuje na hlavu Minářovi a je to hned - 0:3. To se to pěkně dýchá. My však hráme dál. Je 7min. do konce a už se zdá, že se nic nestane. Omyl.  V inkriminované minutě dostává pas od Matějky Hron takový, jaký on potřebuje, uniká celé obraně a uzavírá skóre celého zápasu na - 0:4. Moc se mi zápas líbil.