28.09.2008 00:00

muži Baník B - muži Veverské Knínice  0:0

sestava - Škula D. - Škula M., Švancara, Skokan R., Matějka - Hron, Skokan M., Škula J., Záruba - Burák /46.min. Svoboda /,Minář.
omluveni - Hruška Jindřich /zranění/,Jašek,Sedlák /prac.zaneprázdnění/
Po vítězství ve Vev. Bitýšce jsme doma nastoupili s cílem získat další tři body. To,že se to nepodařilo, za to může velmi mizerná
koncovka. 1.poločas přinesl poměrně vyrovnaný průběh s možnostmi na obou stranách.Do 2.poločasu nastoupil Svoboda
a i průběh se změnil. Soupeř pomalu fyzicky odcházel a naše možnosti přibývaly. Únik Mináře skončil na tyči, tutovka Svobody pouze v náručí brankáře, trestňák Hrona velmi dobrý brankář hostů chytil. Další možnosti zmařila špatná přihrávka nebo výborný Rampula v pozici stopera.
A protože ani hosté ze svých ojedinělých brejků branku nedali, zápas skončil 0:0.