9.kolo Řeznovice - Baník B 6:0

05.10.2008 00:00

muži Řeznovice - muži Baník B 6:0

sestava - Škula D. - Sedlák, Hruška J., Švancara, Jašek - Hron, Skokan M., Matějka, Horák - Hruška L./60.min. Král/, Minář

Zápas se hrál na hřišti, které nemá asi v této soutěži obdoby. Domácí se do nás od začátku pustili, během prvních 15 minut jsme 3x vykopávali míč z prázdné branky. Avšak první šanci jsme si vytvořili my. V 18. min. po dlouhém autu brankář domácích míč vyrazil na vápno a tam Švancara minul asi z 20 m opuštěnou branku. Řeznovičtí nás opět zatlačili a ve 27.min. po trestném kopu a zaváhání Švancary Bukač poprvé skóroval. V 39.min. zahrávali domácí opět trestný kop od autové čáry a Hruška J. ve snaze odvrátit míč tento pouze tečoval do vlastní branky.

Do druhého poločasu jsme nastoupili z výhodou hry z kopce, po slunci i po větru se snahou dosáhnout kontaktní branky. Asi 5 min. jsme hráli na polovici domácích, ale ti, jakmile se dostali poprvé na půli naši, hned svůj pobyt proměnili v třetí branku. Tentokrát dovolil skórovat Bukačovi Jašek. V 60. min. byl faulován Minář, zareagoval nevhodným způsobem a hlavní rozhodčí ho vyloučil. Hned za minutu domácí využili přesilovky a zvýšili na 4:0, opět po rychlém protiútoku. My jsme se snažili alespoň o čestný úspěch. Nejvíce možností si vytvořil rychlík Hron, ale i jemu vadil krajně nerovný terén. Na 5:0 Řeznovice upravily opět po bleskovém brejku a na 6:0 krásnou střelou do šibenice Škulovy branky. Domácí potvrdili, že na vlastním hřišti těžko přichází o body a my v této sestavě neměli šanci. O nějaké body se příště pokusíme v Kupařovicích - snad v lepší sestavě.