béčko mužů v přípravě vyhrálo v Zakřanech 7:3

26.07.2009 20:29

muži Sokol Zakřany - muži Baník Zbýšov B 7:3 /branky: Minář 4x, Divácký 3x

Naše rezerva si odjela otestovat formu do blízkých Zakřan.  Trenér Vespalec st. přivedl na výborně připravený trávník toto mužstvo: Škula D. - Matějka, Hruška J., Vespalec, Záděra - Liška, Škula J., Šmíd, Divácký - Minář, Fejta. Náhradníci: Horák, Nešpor.

Kdo do Zakřan přišel, nelitoval. Viděl pravý přátelský souboj, řekl bych, sousedský mač se vším všudy. Zápas za pěkného počasí, přátelská atmosfára, bez zbytečných emocí a se spoustou branek. A navíc, na velmi kvalitním trávníku. Nemá cenu popisovat detailně dění na hřišti, protože pro trenéra Vespalce byl zápas pouze informativní. Baník začal zostra. První naše šance a hned gólová. Hlavička Fejty v 8.min. se odráží od břevna, dorážka Mináře už končí v síti - 0:1. A teď nastává festival zahozených šancí. 16.min.- Fejta sám na brankáře - vedle. Ve 21.min. samostatný únik nejlepšího hráče na hřišti Diváckého - tyč. 33.min. ten samý hráč - pouze do nohou gólmana. Nedáš - dostaneš. V následující minutě s ojedinělého protiútoku Zakřany vyrovnávají - 1:1. V 37.min. krásný pas na Fejty od Lišky, brankář kryje. Pak už alespoň 4.diváckého tutovka - vedle. Branková smůla se Diváckému podařila protrhnout až v 39.min. - 1:2. Do konce prvního poločasu se výše jmenovaný dostavá do 100% tutovek ještě minimálně 2x. Jednou nastřeluje tyč a podruhé nohy brankáře. Nelze opomenout i dvě šance Zakřan, ale ty vyplývají hlavně z nahodilých protiútoků a po hrubkách obrany.

Ve druhém poločase se obraz hry nemění. Naši kombinují a dostávají do pěkných akcí stále více a více. Zvláště Liška, Minář a Divácký, podporovaný Šmídem a Matějkou, představují pro Zakřany vždy smrtelné nebezpečí. První jsme se ozvali my. V 50.min. špatná rozehrávka brankáře, toho využívá Minář - 1:3. V 55.min. probíhá nejkrásnější gólová akce utkání. Liška našel přesným pasem Diváckého, ten dělá kličku i gólmanovi a do prázdné branky - 1:4. To však není všechno. Neši jsou při chuti a hned v 56.min. se mění skóre opět. To Minář z trestného kopu  krásně obstřeluje zeď a je to - 1:5. Za 30 vteřin mění stav Divácký - 1:6. Pak se na chvíli dostali ke slovu i domácí, ale hlavně zásluhou naší obrany. Ta si dává parádního vlastence - 2:6. Zakřany nejsou na kolenách, prvním podařeným protiútokem druhé půle snižují - 3:6. Pěkný a pohledný zápas pak ukončil Minář brankou na - 3:7. Závěrem chci dodat a pochválit nejenom výkon našeho béčka, ale i brankáře soupeře, který vychytal alespoň dalších pět šest tutovak. Nebýt jeho, na našem kontě by nebyla pouze sedmička gólů, ale alespoň dvojnásobek.

Fotogalerie: béčko mužů v přípravě vyhrálo v Zakřanech 7:3

/album/fotogalerie-becko-muzu-v-priprave-vyhralo-v-zakranech-7-3/zakr-1-jpg2/ /album/fotogalerie-becko-muzu-v-priprave-vyhralo-v-zakranech-7-3/zakr-2-jpg1/ /album/fotogalerie-becko-muzu-v-priprave-vyhralo-v-zakranech-7-3/zakr-3-jpg1/