dorost Baníku - dorost Čechie Zastávka 1:0

15.03.2009 13:56

V sobotu dopoledne sehrál dorost přátelské utkání s dorostem Čechie Zastávka. Tento zápas měl mimo jné ukázat, zda budeme stačit na vyšší soutěž ve které Zastávka hraje při eventuálním postupu (na který si děláme zálusk). A všem pesimistům ukázal, že bychom v ní ostudu určitě nedělali. Vždyť s hosty, s kterými máme negativní výsledky a neustále s nimi prohráváme, jsme drželi celý zápas krok a byli to oni, kdo tahali za kratší provaz. Baník nastoupil v této sestavě: Izsof - Dorazil, Novák, Koza, Burian - Kožíšek, Bareš, Kliner, Pokorný O. - Kozel, Šrajtl. Trenér měl nebývalé množství hráčů na to, že se hrál první přátelák. Vždyť na lavičce byli ještě Eliáš, Pokorný J., Bazal, Kostelecký a Hudec z dorostu.  Chyběl zraněný Všetečka.  Na nerovném terénu tréninkového hřiště se náš dorost pustil nebojácně do soupeře a vůbec nebral na zřetel, že je Čechia favoritem. V obou dvou poločasech jsme měli mírnou převahu a zaslouženě jsme  v 51.minutě rozhodli. Po krásné akci a ještě krásnější nahrávce Šrajtla  zavěsil Kozel 1:0. Sympatický byl počin trenéra Kozla st., který se nebál a postavil ve 2.poločase talentovaného dorostence Hudece M. a ten se mu odvděčil výborným výkonem.