12.kolo FC Kuřim B - Baník B 0:15

20.04.2009 13:15

FC Kuřim B - Baník Zbýšov B  0:15 (0:5)
Branky : Chlup 7x, Šrámek 4x, Suvdaa 2x, Vyhnalík 1X, Břoušek 1X

Po těžkém utkání v minulém kole proti "A" přípravce Kuřimi nás tentokrát čekalo kuřimské béčko - poslední celek tabulky, chlapci o 1-2 roky mladší, kteří místo bodů zatím pouze sbírají zkušenosti.
Po příjezdu do Kuřimi jsme sledovali 2. poločas utkání, které nás velmi zajímalo. Kuřim A v něm porazila vedoucí Rajhrad 6:1. Nastupovali jsme tedy s vědomím, že v případě očekávané výhry se znovu posuneme na 1. příčku tabulky.
Vedoucí branku vstřelil Chlup hned v 15. vteřině, ovšem náš výkon v 1. půli byl naprosto děsivý. Přizpůsobili jsme se hře Kuřimi, všechny akce jsme řešili individuálně a hlavně naprosto chyběl pohyb. Branky jsme dávali pouze po střelách zdálky, kombinace neexistovala. Do kabin jsme šli za stavu 0:5.
Po důrazné poločasové domluvě se už na naši hru ve 2. půli dalo dívat. Některé branky padly po pěkných kombinačních akcích, dvakrát nám i vyšel signál z rohového kopu. Konečný výsledek - 0:15.
Tento víkend máme volno, proto musíme sehnat nějaké přátelské utkání na čtvrtek, někteří hráči se na velkém hřišti po zimě stále ještě rozkoukávají a hrát potřebují jako sůl !!!