hodnocení 1.mistráku ml. přípravky

01.09.2015 09:20

Dnes, v sobotu 5.9.2015 jsme odjížděli do nedalekého Čebína na 1.kolo Okresního přeboru. Byl to pro nás další historický moment, protože to bylo naše první a druhé mistrovské utkání, které je evidováno. Doposud jsme nehráli žádnou soutěž. Hraje se turnajově, což znamená, že se na hřišti utkají tři soupeři. Můj strach z výsledků, jako asistent trenéra Sedláka, byl až příliš velký, ale kluci ukázali, že jsou skvělí bojovníci, ale hlavně výborní fotbalisté!!!! Podle elektronického zápisu FAČRu, pokud byl ze strany soupeře pravdivý, nastoupili za Drásov všichni borci ročníku 07, jeden 08 a jeden 09. Za Čebín nastoupili kluci ročníku 08, jeden klučina 07 a dva 09. Je dobré, že se na hřišti potkají tři soupeři, protože cestovat kvůli 2x15 minutám na jedno utkání je, z mého pohledu, smutné!!!!!!
Tým Kahanu A (Baník Zbýšov): brankář: Adam Eschler(08), obrana: Jiří Točík(09), Tobiáš Morávek(09), Daniel Martini(07), Filip Sova(07), Jan Lukáš(08), Patrik Freiwald(08), útok: Saša Horký(08), Jakub Jelínek(08), Adam Sedlák(08), František Horníček(08), David Bárta(08)

První utkání proti Drásovu jsme od začátku zvládali na výbornou. Branky jsme stříleli pouze my a poločas skončil 4:0 pro Kahan A. Nevím, jestli kluci o poločase polevili nebo prostě jenom ztratili koncentraci, ale začátek druhé půlky jsme vůbec nezvládli. Během dvou minut soupeř z Drásova snížil díky třem brankám na 4:3. Vše jsme nakonec zvládli a vyhráli 7:4!!!
Střelci branek: Filip Sova 5x, Saša Horký 2x

Druhé utkání proti Čebínu bylo o něco snazší. Soupeř nedosahoval našich kvalit (tím nechci nikoho urazit a vážím si bojovnosti soupeře). Ale výsledek byl jednoznačně na naší straně. Porazili jsme Čebín 10:0!!!
Střelci branek: Saša Horký 3x, Filip Sova 2x, Jakub Jelínek 2x, Franta Horníček, Jan Lukáš a vlastní.

Dnes prostě musím pochválit všechny kluky, kteří bojovali za Kahan A. Zvláštní pochvalu si zaslouží Filip Sova, protože odehrál super zápasy, jak na postu obránce, tak i na postu útočníka!!! Filip nám dal kvalitu jak v útoku, tak i v obraně(to samozřejmě od něho čekáme) a Filip nám ukázal, že se na něho můžeme spolehnout.

Moje poslední poděkování, a to je poděkování největší, patří všem rodičům, kteří podporují své ratolesti!!!! Vážím si toho a doufám, že tato naše spolupráce bude pokračovat co nejdéle!!!!