Hrst informací k veleúspěšným turnajovým výsledkům obou přípravek v Ivančicích

30.03.2009 11:56

nejdříve se dopoledne pustila do boje přípravka mladší.

Svůj poslední turnaj v rámci této zimní přípravy sehrála mladší přípravka v ivančické hale. Na turnaj jsme odjížděli s jasným cílem, spravit si chuť po třebíčském zklamání. Výsledkově se nám to povedlo na 100%, ale s předvedenou hrou spokojení být nemůžeme.
Skupina A byla jednoznačnou záležitostí domácích Ivančic, ostatní mužstva byla velmi slabá, což se ukázalo i v zápasech o umístění, kdy všechna mužstva z naší skupiny zvítězila.
Do prvního utkání proti ČAFC Židenice jsme nastupovali v kompletní sestavě, tedy i se Suvdaaou, který po "zimním spánku" obnovil činnost. Hra obou týmů byla plná nepřesností, jedinou naši šanci zahodil Šrámek. Jinak to byl náš klasický úvodní zápas, výsledek 0:0 byl zasloužený.
V druhém utkání nás čekalo nejslabší mužstvo naší skupiny - Višňové. Zápas byl jednoznačnou záležitostí našich chlapců, vyhráli jsme 5:0 - branky : Šrámek 2x, Suvdaa 2x, Chlup.
V posledním utkání skupiny nás čekal Tatran Starý Lískovec, který s ČAFkou prohrál 0:3. Hned ve 2. minutě jsme se ujali vedení po samostatné akci Chlupa, v dalším průběhu však naše hra znovu upadla do průměru a víc branek jsme již nepřidali - 1:0.
Poté jsme již napjatě sledovali utkání Židenice - Višňové, brněnský tým musel vyhrát 4:0, což by byl výsledek, který by nás poslal pouze do souboje o bronz. V 8. minutě vedly Židenice 3:0 a pro nás to vypadalo zle, nedobře. V dalších minutách však už branku nepřidaly a tak došlo ke kuriozní situaci, kdy Židenice a Zbýšov měly stejný počet bodů, stejné skóre i vzájemný zápas. Na řadu přišly penalty. Všichni naši exekutoři Suvdaa, Břoušek a Šrámek byli neomylní. Druhou židenickou penaltu Baňa skvěle vyrazil !!!
Byli jsme ve finále, kde nás čekaly domácí Ivančice. Hlavním úkolem bylo pohlídat nejlepšího střelce turnaje Hložka, což se nám povedlo naprosto perfektně. Ve finále jsme byli lepším týmem a v 10. minutě jsme vstřelili vítěznou branku. Trestný kop Šrámka brankář pouze vyrazil k Chlupovi a ten se nemýlil - 1:0. Závěrečný klakson jsme přivítali s jásotem a připsali jsme si historicky první vítězství na halovém turnaji. TO TO TRVALO !!!

8. 1. FC Brno - 2002

Úspěšně jsme tedy zakončili halovou sezonu, ve které jsme se zůčastnili 6 turnajů :
Kuřim - 5. místo
Vel. Meziříčí - 4. místo
Ivančice - 2. místo
1. FC Brno - 3. místo
FŠ Třebíč - 7. místo
Ivančice - 1. místo

Zajímavostí je, že Dan se stal hned na 5 turnajích nejlepším brankářem !!!

Nyní nás již čeká příprava venku - pokud se tedy konečně umoudří počasí. Je třeba se zaměřit na fyzickou kondici, obratnost a práci s míčem - někteří hráči to potřebují jako sůl !!!
V neděli nás čeká přípravný miniturnaj v Ivančicích na trávě ( Ivančice, Zbýšov, Mor. Krumlov ), začínáme v 10:00 hod. proti domácím.

------------------------------------------------------------------------

28.03.2009

No a odpoledne pokračovala ve vítězném ivančickém tažení i přípravka starší. Na stejném místě, tzn. v ivančické hale obsadila taktéž 1.místo. Rozehrála skutečný koncert, na který se bylo radost dívat. Zvláště první pětka (Nováček, Elisseev, Vodák, Klíma, a Hudec) hrála fotbal, který byl úplně o něčem jiném, než předváděla ostatní mužstva. Ze jmenovaných hráčů rostou fotbalisté, kteří jsou velikým příslibem a nadějí zbýšovské kopané. Vždyť Klíma byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje a Hudec P. nejlepším střelcem s 15 br. v pěti utkáních!!!