muži Baník A - muži Veverská Bitýška A 5:7

01.03.2009 00:00

muži Baník Zbýšov A - muži Veverská Bitýška A 5:7 (hráno na umělé travě na Janouškové v Brně)

branky: Skokan 2x, Pernica P. 1x, Rozsiczka 1x a Kameník 1x

sestava: Tesař(II.poločas Prečan) - Čech(II.poločas Hron), Vespalec, Pernica P., Pernica R. - Skokan, Kameník, Kantor, Šrámek - Rozsiczka, Horký

Fotbal hraný za ideálního počasí, se spoustou branek, šancí, s několika krásnými fotbalovými akcemi, ale taky se spoustou chyb v obraně, tak to byly hlavní atributy dnešního dalšího přátelského utkání s Veverskou Bitýškou. K němu pouze pár nejdůležitější faktů: 2.munuta - rychlá branka v naší síti - 0:1. 10.minuta - Baník rozebral celou obranu hostí a Skokan(náš nejlepší hráč) po ideální přihrávce Rozsiczky do opačného vinglu, než stál brankář - 1:1 (krásná branka). 16.minuta - už opět prohráváme - 1:2. 19.minuta - rychlá odpověď dvojice Šrámek - Rozsiczka. Prvně jmenovaný vypichuje obraně balon, nahrává druhému jmenovanému - 2:2. 40.minuta - nezvládáme standardku a z rohu inkasujeme na - 2:3. 42.minuta - my se však nevzdáváme. Pernica Přemysl přímo z rohu - 3:3.

No a gólové hody pokračují i ve II.poločasu. 57.minuta - Baník laciným gólem prohrává - 3:4. 63.minuta - naše obrana daruje Bitýšce gól - 3:5. 69.minuta - až neuvěřitelně lehce se hosté dostávají na dostřel Prečana a prostřelují ho - 3:6. 71.minuta - křížný přízemní centr přes celé vápno, tam nekrytý protihráč a ten přímo z voleje - 3:7. 79.minuta - nic nevzdáváme a nic není ztraceno. Po úniku po pravé straně Skokan krásnou utěšenou střelou opět do vinglu snižuje - 4:7. 85.minuta - padá snad nejkrásnější branka. Na hranici pokutového území si Skokam biliárdově ťukne s Kameníkem a ten uzavírá skóre zápasu - 5:7.