muži Bohunice A - muži Baník A 6:1

24.02.2009 00:00

muži Brno Bohunice A - muži Baník Zbýšov A 6:1 (hráno v Brně Bohunicích na umělé trávě)

branka: Hron 1x

sestava: Tesař (nová brankářská posila z Českého krumlova) - Skokan, Vespalec, Pernica R., Pernica P. - Šrajtl (dorost!!), Kantor, Rozsiczka, Bareš (dorost!!) - Hron(vyšel z dorostu!!)  Zavřel(nová posila z Rousínova). Střídal: Šrámek

Další přátelák a opět nucená improvizace v sestavě. Tentokrát chybělo 6 hráčů základní sestavy. A zápas se nevyvíjel pro nás špatně. Běží 30.minuta a my, k údivu domácích a hrstce fanoušků, máme 4 vyložené šance. A Bohunice nic. Ale pak, když se probudily ze zlého snu, zaply naplno a začaly nás přehrávat. Do konce poločasu nám nasázely 3 branky a prohrávali jsme 0:3. Po změně stran jsme pokračovali v sympatické hře dále, ale co je to platné, domácí nás školili z efektivity a produktivity. Jen pro upřesnění. Bohunice z 8 šancí daly 6 gólů, my z 6-ti pouze jeden. Jinak se mač hrál ve velikém nasazení a byl hlavně velikou prověrkou našich, protože , když chceme postoupit (a to chceme), musíme si zvykat na jiný fotbal, než se hraje v 1.B třídě. A přáteláky jsou právě o tomto. Cíl byl splněn. Důležitá fakta:

30.minuta, dost přísná penalta - 1:0
35.minuta, přímý kop, brankář vyráží přímo před útočníka domácích - 2:0
45.minuta, krásná povedená střela 2m před velkým vápnem - 3:0
47.minuta, dorážka - 4:0
60.minuta, Hron po krásné akci celého útoku - 4:1
61.minuta, další penalta - 5:1
85.minuta, samostatný únik, brankář vyráží před sebe - 6:1