muži Baník A - muži Šlapanice A 1:4

15.02.2009 00:00

muži Baník Zbýšov A - muži Šlapanice A 1:4 ( hráno na umělé trávě na Janouškově ulici v Brně )

branka: Hron 1x

V 1. poločase jme nastoupili v této sestavě: Čermák - Skokan, Pernica R., Pernica P., Čech - Šrámek, Kantor, Horký, Kožíšek - Šauer, Hron. Šlapanice se do nás pustily hned od začátku a svou tvrdou hrou nás zatlačily do defenzívy s které jsme se jen z námahou vymaňovali. To se nám podařilo až v druhé polovině poločasu a dokonce jsme se Hronem ocitli po ideálním pase od Horkého ve vedení. Velice aktivní Hron měl ještě jednu tutovku, když šel sám na brankáře  byl ním v pokutovém území sražen, ovšem píšťalka sudího byla němá. 5min. před koncem odpověděli šlapaničtí vyrovnávací brankou. Hráli jsme docela vyrovnanou partii, škoda, že jsme v ní nepokračovali i ve 2.poločase. Tam jsme se nepochopitelně úplně sesypali, vyklidili jme pole a zaslouženě jsme dostali ještě tři branky. A to nás od minámálně čtyřech zachránil vynikající Čermák v bráně. Vprůběhu utkání ještě střídali Kameník a Vespalec.