13.02.2017 19:58

Baník Zbýšov - Sokol Šitbořice 4:2 (1:0)
Branky : Šauer 2x, Záděra, Šrajtl

Sestava :
1. poločas : Prečan - Nekuža, Vespalec, Procházka, Sedlák - Yelisseev, Záděra, Navrátil - Zástěra, Šrajtl, Šauer
2. poločas - Prečan - Mertl, Procházka, Eliáš, Kozel - Šauer, Navrátil, Záděra, Nekuža - Šrajtl, Zástěra

K prvnímu přátelskému utkání jsme nastoupili proti Šitbořicím (okres Břeclav, 2. místo po podzimu ve III. třídě sk. B).
Chyběla většina "starých" (Kotačka, Jakubec, Roszicska, Schmid), zranění Barvíř a Vališ, omluven byl Chlup.
Poprvé se představili dorostenci Mertl a Yelisseev (ten se však během 1. půle zranil) a nové posily v našem mužstvu Marek Nekuža a Petr Zástěra.

Na našem výkonu bylo znát, že se jedná o první utkání, tréninková účast některých hráčů je navíc tristní. K vidění byla spousta nepřesností a zahozených šancí.
Do vedení nás poslal v 1. půli pohotovou dorážkou Záděra, ve 2. půli se dvakrát trefil Šauer a na 4:1 zvyšoval krásným volejem Šrajtl.
Několikrát nás podržel Prečan v brance. Hosté na tom byli kombinačně lépe, ovšem v koncovce byli bezzubí.

Další přátelské utkání nás čeká příští neděli od 14:00 hod. na umělé trávě v Líšni proti SK Říčany.