přátelsky: muži Zbraslav - muži Baník B 3:2

02.08.2009 20:06

Rezerva Baníku si naplánovala svůj poslední přípravák na tuto neděli ve Zbraslavi. A vybrala si termín vražedný. Nejenom proto, že panovaly třicítky  vedra, ale taky, že byla doba dpovolených. Proto měl trenér Vespalec  k dispozici pouze torzo mužstva. Ostatní měli pracovní povinnosti, byli na rekreaci, či se omluvili. Takže naše béčko odjelo do Zbraslavi s těmito 7!!!!! statečnými. Škula D., Šmíd, Hruška J., Liška, Horák, Minář a Šauer. Aby byl zápas jakž-takž regulérní, půjčili nám domácí tři své hráče. Víc jich neměli. Hráli jsme tedy oslabeni, v deseti. V průběhu 1.poločau doplnil naše Fejta a počet hráčů se vyrovnal na 11:11. Ale to už jsme prohrávali - 0:1.

Ve II.poločase došlo k dalšímu přeskupování sil. Stoper Zbraslavi v dresu Baníku přešel zpět do domácícho celku, takže jsme opět hráli v deseti. Přesto Šauer dokázal vyrovnat - 1:1. V průběhu následujících minut se zranil v dresu našich další zbraslavský hráč a aby jsme nedohrávali v početním oslabení 9:11, tak nám hosté půjčili hráče ze svých řad a zápas se dohrával v počtu 10:10. Mezi tím 3x zasahoval fantasticky Škula D. a likvidoval 2-3 100% tutovky domácích. Byl jednoznačně náš nejlepší hráč. Nestačil však na samostatný únik Zbraslavy - 2:1. Netrvalo to ani 10min. a Šauer po samostatné akci vyrovnává - 2:2. No a závěrečné slovo mají opět domácí. Po rychlém protiútoku končí zápas výsledkem - 3:2.