22.03.2009 20:45

dorost Baník Zbýšov - dorost Rapotice 4:1 (2:1)
branky: Kozel 1x, Bareš 1x, Šrajtl 1x, Kožíšek 1x
sestava: Iszóf - Dorazil, Pokorný O., Eliáš, Bazal - Bareš, Kozel, Kožíšek -Šrajtl
Na velmi těžkém blátivém terénu (zápas se po domluvě hrál na 2 x 35 minut) v devíti lidech jsme již od začátku zapasu měli překvapivě převahu. Hned první akce ve 2. minutě skončila brankou, kdy po rohovém kopu Bareše a odraženém balonu pohodlně placírkou prakticky do prázdné brány zakončil Kozel -1:0. Hru obou mužstev ztěžoval terén, který se postupem času zhoršoval. Míč se zastavoval a prakticky se nedalo kombinovat. Po několika málo šancích a komických situacích na obou stranách jsme ve 20.minutě zvýšili po krásném a mazáckém zakončení Bareše, který přeloboval golmana Rapotic - 2:0. Hosté ještě do poločasu snížili. Využili zmatku v naší šestnátce a střelou k tyči ukončili I.půlku.. Do druhého poločasu nastoupil Baník beze změn, ale na některých bylo vidět že už toho mají plné kecky (jó, kluci, je potřeba chodit na tréninky,jinak to nevykopem!!!!). To se projevilo hned na začátku, kdy nás hosté začali přehrávat. A i proto měl Filip Iszóf  dva těžké zakroky, kterými mužstvo podržel a nakopl opět do hry. V 60. minutě po pěkném pasu Kozla uniká Šrajtl a mezi stopery v presu je těsně před vápnem faulován.Trestný kop zahrával sám postižený a přes zeď nechytatelně zavěšuje - 3:1. Po této brance se již zápas dohrával v klidu a minutu před koncem po individuální akci ještě upravil výsledek Kožíšek - 4:1.