předkolo okresního poháru

08.05.2017 16:20

K předkolu okresního poháru v Oslavanech jsme odjížděli se třinácti hráči a trenéři se rozhodli postavit tuto sestavu:
Prečan - Navrátil, Vespalec, Barvíř, Záděra - Schmid, Chlup - Nekuža, Eliseev, Procházka Radek - Rosziczka.
Náhradníci:  Vališ, Eliáš.  Omluveni: Kubín, Kozel, Suvdaa, Šrajtl.
Utkání začalo za velkého horka a úvodní minuty byly velmi opatrné. Uklidnili jsme se dříve a Rosziczka spálil dvě šance. Začala se nám dařit kombinace a soupeře jsme zatlačili k jeho brance. V 31.minutě zahrával Nekuža rohový kop a Radek Procházka opakovanou střelou otevírá skore. V 37.minutě trestný kop Vespalce opět Procházka hlavou usměrnil z velkého úhlu do branky. Vedli jsme 2:0. Až do konce poločasu jsme domácím nedovolili snížení tohoto náskoku. V druhé půli se domácí snažili, ale jejich kombinace byly většinou nepřesné. My jsme dobře bránili a hrozili z brejků - šance Schmida, Eliseeva, Nekuži byly více než stoprocentní. Do hry šli i oba náhradníci - Vališ místo vyčerpaného Procházky a Eliáš místo Rosziczky. Domácím se podařilo vsítit jediný gól až v 90.minutě. Hlavní rozhodčí Požár vzápětí ukončil zápas. Vítězství znamená postup do 1.kola, kde se utkáme doma ve středu 23.8. v 17.30 hod. s ivančickým béčkem.