poslední přátelák předpřípravky sezóny 2011/12

17.06.2012 14:57

V rámci oslav 80.výročí založení Baníku Zbýšov sehrála svůj poslední zápas jara i naše předpřípravka. V přátelském zápase hostila už tradičního soupeře z Rosic:

předpřípravka Baník - předpřípravka Rosice 1:3/branka: Dobšík T.1x. Sestava: Martínek - Janíková, Nedvěd, Voštera, Dobšík, Procházka, Vyhnalík, Stuchlík a Picmaus.

Jelikož hosté přijeli pouze v sedmi lidech, byli jim zapůjčeni dva naši hráči, aby v systému 4+1 mohli hrát se dvěma čtverkami + brankář. Byli to Baláž a Bárta. A oba patřili k jejich oporám. Začali jsme famózně a po 10 minutách vstřelil Dobšík z těžkého úhlu krásný gól - 1:0. Za pět munut hosté odpověděli po chybě naší obrany vyrovnávací brankou - 1:1. Chvílka nepozornosti našeho brankáře, kdy Martínek zaspal a podcenil míný šouráček a ten se doslova dokutálel za jeho záda - 1:2. V závěru, když jsme vrhli vše do útoku rosičtí kluci toho využívají a uzavírají na konečných - 1:3.  Zápas byl důstojnou oslavou 80.výročí Baníku Zbýšov. Škoda, že neskončil naší výhrou. A protože nás čeká dlouhá prázdninová přestávka a sejdeme se až na začátku školního roku, neškodí trochu statistiky (k nahlédnutí také na hlavní stránce v MENU pod rubrikou předpřípravka).