Rajhrad - Baník 1:4

08.11.2011 11:48

K zápasu v Rajhradě jsme přistoupili velmi zodpovědně. Chtěli jsme hrát na úzkém hřišti aktivně, s vysokým presinkem. Domácí tým jsem viděl v zápasech, kdy hráli jen na tři obránce, takže jsme i my tomu uzpůsobili taktiku. Hráli jsme se dvěma ůtočníky, ti měli napadat a zavírat jejich rozehrávku. Záložní řada měla hrát na krajních postech také vysoko, což domácí očividně zaskočilo a toto rozestavění a náš aktivní presink jim dělal od první minuty velké problémy. Z toho vyplynuly i naše šance, které jsme postupně proměnili v poločasové vedení 3:1. Druhou půli jsme chtěli hrát znovu aktivní presink, kdy domácí budou nuceni víc otvírat hru a hrát i na hranici rizika. To se nám i dařilo a měli jsme i brejkové situace, ze kterých jsme využili jen jedinou. Závěr zápau jsme si již pohlídali taktickou hrou a potvrdili tak dobré herní výkony z posledních zápasů venku. Konečně jsme přidali kvalitní a důraznou koncovku, což je velmi důležité pro bodový zisk. Hráče musím za výkon pochválit a doufám, že v posledním zápase tuto výhru venku potvrdíme i v domácím zápase.