26.03.2010 09:51

přátelák st.přípravky Zastávka - Baník 4:8

Čechie Zastávka - Baník Zbýšov 4:8 (2:2)
Branky : Šrámek 5x, Břoušek, Chlup, Nekuža

Úterním tréninkem jsme ukončili "halovou" sezonu. Rádi jsme tedy přijali nabídku Čechie sehrát přátelské utkání na zastávecké umělce. Příležitost dostali všichni, tedy i ti, kteří zatím nehrávají (Nekuža, Špičková, Šindelka). Utkání mělo ryze přátelský charakter, na výsledku vůbec nezáleželo. Hrálo se 6+1, 2 x 35 minut.
První poločas byl vyrovnaný s řadou nepřesností na obou stranách. Ve druhé půle už jsme soupeře přehráli, střelecky se dařilo Šrámkovi, který si připsal 5 branek. Jinak se na naši hru příliš dívat nedalo.

Od úterý začínáme s tréninky venku. Trénovat budeme opět 2x týdně a to v úterý a ve čtvrtek od 16:30 hod. Zapojit by se měl i ztracený syn Čavajský, každopádně drtivá většina mužstva potřebuje po zimním spánku tréninkovou zátěž jako sůl !!!
Snažíme se také zajistit aspoň jedno utkání venku na hřišti normálních rozměrů (Šlapanice, Rosice, Líšeň).   /tr.přípravky Vespalec ml./