Turnaj mladší přípravky v Třebíči

23.03.2009 14:46

Svůj předposlední halový turnaj v rámci této zimní přestávky sehrála naše mladší přípravka na velice kvalitně obsazeném turnaji v Třebíči, kam nás pozvala místní Fotbalová škola.
Hrálo se v malé školní tělocvičně s velkými brankami ( 2x5 m ), takže hlavní roli hrál důraz a nasazení, což jsou věci, které nám ( až na vyjímky ), v naší hře schází. Podle očekávání byla skupina A ( kde figurovala domácí FŠ Třebíč ) podstatně slabší. Domácí skupinou prolétli naprosto hladce se skórem 22:2.
V naší skupině B, byly k vidění vyrovnanější boje.
V prvním zápase jsme nastoupili proti nejslabšímu mužstvu naší skupiny Mor. Slavii. Po třech brankách Šrámka jsme vyhráli 3:0, ale hra byla velice špatná. V druhém utkání nás čekala FC Vysočina Jihlava. Začátek jsme prospali, 3. minuta - 0:2, za další 3 minuty jsem po brankách Šrámka a Chlupa vyrovnali, ovšem po dalších individuálních chybách Fojtíka, Tkáče a Čechové jsme nakonec podlehli 2:4. Soupeř ( fyzicky velmi vyspělý ) pouze bojoval, ovšem na nás to stačilo.
Ve třetím utkání nás čekal Tatran Kohoutovice, z předvedené hry doslova bolely oči. Přesných přihrávek na obou stranách bylo jako šafránu. 3 minuty před koncem nás soupeř potrestal po chybě Forala a střela KOLENEM prošla Baňovi mezi nohama - 0:1.
Jak se ukázalo později, tato branka nás stála postup do semifinále.
Po velké bouřce v kabině jsme do posledního utkání ve skupině nastoupili proti našim velkým rivalům z Rajhradu, kteří si zatím v turnaji počínali naprosto suverénně - 3 zápasy - 3 vítězství - skóre 11:2.
V zápase to ovšem vypadalo, jako by si naše dresy oblékl někdo jiný. Rajhrad jsme rozstříleli 4:1 ( branky Šrámek 2x, Fojtík 2x ) a to byl výsledek pro soupeře ještě milosrdný.
Bohužel, 2 vítězství stačily pouze na 4. místo ve skupině a nás čekal zápas o 7. místo. I v tomto zápase byli naši chlapci jako pokropení živou vodou a FC Svratku Brno jsme porazili vysoko 4:0 ( branky : Šrámek 2x, Chlup 2x ).
Na turnaji jsme tedy obsadili až 7. místo, ovšem kdo viděl naše dva poslední zápasy, pouze nechápavě kroutil hlavou. Trenéři by měli začít uvažovat o angažování psychologa !!!

Příští týden ( sobota 28.3. ) nás čeká poslední halový turnaj v Ivančicích - naše skupina : Mor. Slavia, St. Lískovec, Višňové.