úterní přátelák st. přípravky FC Rapotice - Baník Zbýšov 2:2 (1:0)

07.10.2009 09:37

FC Rapotice - Baník Zbýšov 2:2 (1:0) /branky: Chlup, Suvdaa

Sestava:
1. poločas: Nevřivý - Šindelka, Hanák, Nekuža - Čavajský, Habáň, Hájek - Špičková ( Křípač ).
2. poločas: Nevřivý - Foral, Fojtík - Suvdaa, Chlup, Čechová - Břoušek, Šrámek.

Protože se nám během měsíce nečekaně výrazně rozšířil kádr, domluvili jsme si přátelské utkání v Rapoticích, kde jsme si chtěli prověřit naše "posily" v zápasovém zatížení.
Utkání se hrálo 2 x 30 minut. Co nás trošku překvapilo, bylo to, že soutěže na Třebíčsku se hrají na házenkářské branky.
V první půli jsme nastoupili s béčkem. Svým výkonem si řekl o místo v základní sestavě Habáň, pár dravých průniků předvedl Čavajský, vzadu si vedl poměrně solidně Hanák. Zbytek mužstva se po hřišti spíše potuloval a prohlížel si vzrostlé borovice kolem rapotického hřiště.
I tak jsme mohli jít do vedení, krásná střela Habáně však skončila na břevně. Domácí se ujali vedení po rychlém brejku.
Áčko tedy nastupovalo s handikepem 0:1. Věděli jsme, že domácí příliš za půlku nepustíme - to se potvrdilo. Důrazným napadáním jsme soupeři odebírali míč hned po rozehrávce, naše zakončení je však v této sezoně naprosto tragické.
Vyrovnali jsme asi 20. střelou, když se konečně trefil Chlup. Velmi dobře si vedla na levém halvu Čechová, naopak naprosto z formy je Břoušek. Domácí se poprvé dostali k naší brance 5 minut před koncem, Fojtík zahrál zbytečně na roh a z něj se Rapotice po nedorozumění Fojtíka s Čechovou dostali do vedení. Aspoň remízu zachránil Suvdaa, když se v poslední minutě trefil po nahrávce Šrámka.
Utkání splnilo svůj účel, šanci dostali "noví", u kterých jsme si však potvrdili, že nás čeká moře práce, která bude vyžadovat VELKOU trpělivost !!!
Za 14 dní (tj. 20.10.09 v 16:30 hod.) je domluvená odveta, tentokrát ve Zbýšově.