muži A skončili v základní skupině poslední (3.3.2010)

Poslední zápas Baníku v zákl.skupině A:

Baník Zbýšov A – Hartvíkovice    2:2 /branky: Kožíšek A. 1x, Zavřel 1x

Naši nastoupili v této sestavě: Prečan - Kantor, Davídek, Matouš, Skokan - Kožíšek O., Zavřel, Souček, Kotačka - Rozsiczka, Šrajtl (náhr.: Procházka, Kožíšek A.).

První poločas jsme se krutě trápili, Hartvíkovice na nás ležely, dá se říct, že celých prvních 45 minut. Za celou tu dobu jsme si nevytvořili jedinou kloudnou akci, která by stála za zaznamenání. Hra byla chaotická, na soupeřovu půlku jsme se dostávali pouze dlouhými nákopy, což nechávalo hartvíkovické v klidu a ti se pak mohli věnovat naplno ofenzívě. A gólový úspěch logicky na sebe nenechal dlouho čekat. V rozmezí 15-20min. naše smetli dvěma brankami a vypadalo to na další debakl. Pořádně jsme si oddychli, když sudí odpískal poločas.

Druhá půle vypadala úplně jinak. Po oboustranném prostřídání se hra vyrovnala a Baník začal vystrkovat růžky. Konečně jsme si vytvářeli šance, které se nám dařilo i realizovat. Jedna překrásná branka padla z kopačky talentovaného, teprve 18-ti letého dorostence, Kožíška Adama. Naběhl na míč a asi z hranice velkého vápna prudkou, ale technickou střelou alá Messi vymetl pravý růžek soupeřovy svatyně. Paráda. Kousek hodný ostříleného harcovníka - 1:2. A hned se lépe dýchalo. Nakopnutý motor se už soupeřovi zastavit nepodařilo a výsledkem našeho snažení bylo vyrovnání. Postaral se o ně Zavřel, který si v poslední době vzpoměl na své bývalé střelecké schopnosti a stává se tak náš nejúspěšnější kanonýr přípravných zápasů. Po nezištné přihrávce vyrovnává podél vyběhnuvšího gólmana a stannovuje výsledek na konečných - 2:2.