muži Baník A - muži Rapotice A 8:5

Áčko si namísto tréninku domluvilo zápas s nedalekými Rapoticemi. Souboj se odehrál na Výseku v Zakřanech. A naše ouvertura byla jak z filmu pro pamětníky. Fandové si jistě vzpomenou na trenéra Vespalce M. nejst. Ten také v éře Klementa, Fejty, Pavlíčka, Smrže atd. hnal své svěřence klusem přes les k přáteláku s Lukovanama. Žádná auta, kola, či jiný dopravní prostředek. Pěkně po svých. To bylo aut na parkovišti

Za Rapotice nastoupila čtveřice hráčů, která v minulosti oblékala dres Baníku Zbýšov. Rozsiczka, Matouš, Havel Josef a Jašek.

Naši nastoupili v této sestravě: Cabejšek - Vejměnek, Fejta, Duša, Šrámek - Dvořák, Foral, Hrazdíra M., Vala - Šauer, Náhlík. Branky: Náhlík (jinak náš gólman) 4x, Šauer 3x, Dvořák 1x.

Zápas se odehrával v přátelském duchu pod heslem, jen ať se nikdo nezraní. Po úvodních dvou šancích Baníku přišel gól z kopačky hostujícího Matouška - 1:0. A pak se z brankami roztrhl pytel. Do poločasu jich padlo celkem 7. Trafil se i bývalý kanonýr a vynikající hráč, odchovanec Baníku Rozsiczka Radek . Naši gólovou sérii začal Šauer Ivoš. Poprvé se trefil v 16.min. a pak přidal ještě dvě a to v minutě 72. a 73.

Druhou půlku zkrátil sudí Martin Hudec, po domluvě s oběma trenéry, na 35min. Ale i tak padalo gólů dost a dost. Nakonec zápas skončil naší výhrou 8:5 a za odměnu trenér nehnal své svěřence pěšky do Zbýšova, ale dovolil jim odcestovat ze Zakřan osobákama (fotogalerie).