muži Baník B - muži Vev.Knínice 4:0

muži Baník B - muži Vev.Knínice 2:0 /branky: Šrajtl 1x,vlastní 1x, Liška 1x, Hruška 1x (hráno v Brně na Janouškové)

Sestava: Novák - Horák, Hruška, Sedlák, Jašek - Liška, Souček. Škula J., Matějka - Šrajtl, Minář /náhr.: Fejta, Hron.

První poločas se nesl v duchu rozháranosti a zmateném pobíhání po hřišti jak našich(což překvapilo), tak i hostů(což nepřekvapilo). A tento styl trval prakticky celý zápas. Kdepak byla a kam se schovala ta pohledná a pěkná hra, která nás provázela minulou sobotu? Smutně konstatuji, že byla nenávratně v háji. K vidění, kromě branek, nebylo prakticky nic. K holomajzně kníničáků se bohužel přidali i naši a tak se na hřišti odehrával duel bez nápadu, přihrávky s minimem kombinací. No prostě, slušně řečeno, nic fotbalového. Ještě, že hosté byli tak nemožní a naší herní indispozici nedokázali gólově využít. I když, úpřimně řečeno, tolik šancí zase neměli. Po dlouhých a trapných minutách se pvní probouzí Šrajtl. Ve 20.min. bere na sebe zodpovědnost a po sólu, začínajícím na naší půlce, nedává brankářovi šanci -1:0. Po 10 minutách jsme se dostali opět ke slovu. Škulova střela se odráží od tyče do rukou vyjeveného gólmana. Po těchto dvou trošku povedených akcí jsme upadli opět do spánku.

2.poločas jsme začali raketově a zdálo se, že letargie je za námi a konečně začneme hrát. Ve 43.min. totiž Souček odhlavičkovává míč k velkému vápnu Knínic a hostující bek ho tečuje tak nešťastně, že končí překvapénému brankáři mezi nohama za brankovou čarou - 2:0.   Od té doby sice stále nic moc, ale už začínaly náznaky kombinací, dokázali jsme si přihrát a dokonce si vytvářet i šance. Konečně bylo alespoň náznakem poznat, kdo hrá 4.třídu a kdo o třídu výš. Ve 46.min. od bomby Hrona se zachvělo břevno. Hned nato pokus Lišky, těsně vedle. V 51.min. hronův pas do vápna končí brankářovi v náruči. V 54.min. nachytal Liška brankáře na hruškách a z velké dálky polostřelou - 3:0.  V 60.min. nařízena penalta za faul na Hrušku v pokutovém území, sám postižený ji proměňuje - 4:0. Dostatečným náskokem jsme se ukolébali a přenechali jsme iniciativu soupeřovi. V 61.min. hosté spalují svoji první pořádnou šanci 2.půlky. Z malého vápna, těsně vedle. V 64.min. pak maří druhou tutovku, větší té první. Obránci naší rezervy na poslední chvíli vykopávají z brankové čáry na roh. A dotřetice, v 71.min. nastřelují kníničtí břevno. Sudí píská konec a kluci si oddychli, že už je trápení konec.