poslední zápas minipřípravky v sezóně 2016/17

MINILIGA PŘEDPŘÍPRAVEK BRNO - VENKOV

Tato soutěž byla založena v r.2016 zásluhou p.Soustružníka. V podzimní části se zúčastnily Rosice, Zbýšov, Ivančice, Podolí, Hrušovany, Opatovice a Rajhrad. Tedy 7 mužstev. Na jaře 2017 vzrostl počet přihlášených na 10. Přibyly Újezd u Brna a Viničné Šumice. Jarní část byla rozdělena na 6 kol a místem pořádání jednotlivých dvojkol bylo domluveno na schůzi v Rosicích. Pořadateli 1.kola byly určeny Rosice/foto. Nám připadlo hostit soupeře ve 2. a posledním kole. Bohužel, Újezd u Brna se omluvil, tak se dostavil pouze Ořechov, který nahradil Rosice, taktéž omluvené.

TADY JE OPOŽDĚNÁ REPORTÁŽ S POSLEDNÍHO KOLA

V neděli (18.6.2017) jsme přivítali v rámci miniligy okresu Brno - venkov soupeře z Ořechova. Po vzájemné domluvě jsme odehráli mezi sebou tři třetiny po dvaceti minutách. Logicky, ať kluci hrají. V předchozích zápasech jsme jednou prohráli a jednou remízovali. I tentokrát byli borci z Ořechova nad naše síly. I když rozhodla o zápase první dvaceminutovka. Tu jsme projeli neuvěřitelně 0:6. Pak se kluci vzchopili a najednou je na hřišti jiný mančaft. Hostům došel střelný prach a za celých druhých 20 minut nevstřelili ani jednu branku. Zato domácím borcům se to povedlo dvakrát. Závěrečný účet po druhých dvaceti minut byl tedy 2:6 pro ořechovské. V poslední třetiny se strhl z naší strany uragán. Baník vstřelil 6 gólů, hosté pouhé čtyři. Dokonce jsme pár minut před koncem vyrovnali na 8:8 Třetinu jsme tedy vyhráli, ale v součtu branek to na vítězství nestačilo. Závěrečné resumé - prohra s vyrovnaným soupeřem 8:10. O naše branky se podělili: Juřena 3x, Vozdecký 2x, Richter 1x, Caha 1x a Kocáb 1x/foto a video 1 a video 2. Po ukončení zápasu obě předpřípravky, jak z Ořechova, tak i z domácího Baníku Zbýšov obdržely medaile, které jim předal předseda klubu Vespalec Miroslav/foto a video. Ukončená sezóny byla pak v Hornickém domě. Pan Chatrný Dalibor věnoval všem dětem (i těm z Ořechova) špekáčky, které si mohly opéct nad otevřeným ohněm a město Zbýšov zaplatilo klukům zmzlinu a limonádu/foto. Oběma těmto sponzorům děkujeme!!! Toto utkání bylo tedy závěrečné. A jak si vedly naše fotbalové naděje během jara?

Říčany - Baník 0:7 /brankyJuřena 2x, Caha 2x, Vozdecký 2x
Baník - Ořechov 8:10 /branky: Juřena 3x, Vozdecký 2x, Caha 1x, Kocáb 1x, Richter 1x