přátelsky: st. předpřípravka v Zastávce

stojící zleva: Nedvěd Patrik, Janíková Lucie, Voštera Tadeáš, Picmaus Aleš, Sedlák David
klečící zleva: Vyhnalík Denis, Kotačka Matěj, Antoš Lukáš, Procházka Jonáš

přípravka Zastávka - starší předpřípravka Baník 3:13. Branky: Voštera 3x.

V pátek 17.5. si, místo čtvrtečního tréninku, zajela starší předpřípravka k přátelskému zápasu s ml. přípravkou Zastávky. Chyběl nám gólman. Do branky se tedy museli postavit hráči z pole (1.poločas Picmaus, 2.poločas Kotačka), kteří pak zoufale chyběli v zápase. Samotné utkání mělo zajímavý průběh. Naše mužstvo vlétlo na mnohem zkušenější domácí, hrající pravidelnou soutěž, a rychle se ujalo vedení - 2:0 (Voštera 2x). Pak se karta pomalu začala obracet a Zastávka stačila do poločasu vyrovnat - 2:2. Jejich převaha a veliká, už dříve zmíněná, zkušenost z mistrovských zápasů, se projevila naplno v druhém poločase a nasázela nám 11 gólů. My jsme stačili pouze vstřelit Vošterou za stavu 6:2 třetí branku a snížit na 6:3.

Náš jediný střelec Tadeáš Voštera (stojící 3.zleva)