st.přípravka na turnaji v Třebíči

Letošní halovou sezonu jsme zakončili sobotním výborně obsazeným turnajem v Třebíči.
5. místo v takové konkurenci musíme hodnotit pozitivně, i když .... Jako obvykle jsme měli smůlu na los, dostali jsme se do mnohem silnější skupiny A a jako obvykle všechna mužstva naší skupiny své zápasy o umístění vyhrála. Ve finále se potkali jediní naši přemožitelé a to Zbrojovka Brno a FŠ Třebíč A.

- FŠ Třebíč A 2:4 (Rolinek, Chlup) - v zápase jsme vedli ještě 5 minut před koncem 2:1, bohužel 2 branky během asi 10 vteřin rozhodly o vítězství domácích.

- FC Zbrojovka Brno 1:3 (Rolinek) - proti nejlepší přípravce ČR r. 2000 jsme nastoupili s defenzivní taktikou a velkým respektem. Po individuální akci Rolinka jsme dokonce vyrovnali, ale Zbrojovka 2 vstřelenými brankami potvrdila roli favorita.

- Jiskra Havl. Brod 3:2 (Rolinek 3x) - po dvou laciných brankách zdálky jsme dokonce prohrávali 1:2, po velkém tlaku a hattricku Rolinka jsme si připsali cenné 3 body.

- FC Vysočina Jihlava 2:1 (Rolinek, Šrámek) - Jihlava porazila i FŠ Třebíč, hrála tedy o 2. místo a postup do semifinále. V tomto utkání jsme podali asi nejlepší výkon a soupeře věhlasného jména jsme zaslouženě porazili.