st.přípravka remizovala s ml.žáky Oslavan 2:2

SK Oslavany (ml. žáci) - Baník Zbýšov 2:2 (1:1)
Branky : Šrámek, Rolinek

Místo čtvrtečního tréninku jsme si zajeli do Oslavan k přátelskému utkání proti místním mladším žákům. Podle očekávání nás čekal soupeř nesmírně fyzicky vyspělý.
První poločas byl zcela v naší režii, soupeře jsme prakticky nepouštěli přes půlku a k vidění byl festival našich (zahozených) šancí. dvakrát se ve vyložené šanci objevil Břoušek, dvakrát selhal v jasné pozici Chlup, tvrdá bomba Šrámka skončila na břevně, třikrát se dostal do zakončení Rolinek. Branku jsme dali až z rohového kopu, kdy se hlavou !!! prosadil Šrámek. Zaskočený soupeř se dostal do šance až v poslední minutě 1. půle, kdy náběh svého záložníka nezachytil Suvdaa a bylo vyrovnáno.
2. poločas již byl vyrovnanější (na středu zálohy fyzicky odpadl kulhající Denis), opět jsme šli do vedení, kdy se svým důrazem prosadil Rolinek, soupeř srovnal opět v poslední minutě dorážkou po zmatcích v naší obraně a nedůrazném odkopu.
Závěrem můžeme říct, že se jednalo o vydařenou přípravu, která byla mnohem přínosnější jak drtivá většina mistrovských utkání.
O víkendu (sobota - sraz 9:15 hod.) odjíždí téměř celý kádr k utkání 1.A třídy mladších žáků do Pohořelic.
V úterý 5.4.2011 v 16:00 hod. nás čeká místo tréninku další přátelské utkání, tentokrát proti přípravce Ivančic.